Whatapps
0555 732 87 00

anadolu-yakasi-temizlik-sirketi-personelleri

İstanbul Anadolu yakası temizlik şirketi personelleri gerekli belgelere sahip kişilerden seçilmektedir. Çünkü şirket olarak temizlik işini kurumsallaştırmakta olduğumuzdan sunduğumuz hizmetin tamamen müşteri odaklı olmasına dikkat etmekteyiz. İşe alınan her personel temizlik belgesinin yanında bir süre de sizlerin geri dönüşleri doğrultusunda bir deneme süresi geçirecektir. Örneğin yeni işe alınmış birisi kesinlikle tek başına bir eve gönderilmez. Yanında eski çalışanlardan bir tanesi olacak ve kişisel olarak tanımak hedeflenecektir. Temizlik önemsenmeyecek bir iş değildir. Bir kişi evinize ya da ofisinize temizlik için girdiğinde aslında neredeyse tüm özel konularınıza da dahil olmuş olur. Bu noktada kişinin size zarar verecek şekilde bir yapısı oluşursa bize bildirmeniz ya da şüphelendiğiniz durumları bizlerle paylaşarak kurumumuzun yapılanmasında sorunların ortadan kaldırılmasına destek olmanız bizler için çok önemlidir. Aynı şekilde her türlü istek ve şikayetlerinizi eski çalışanlarımız için de yapabilirsiniz.

Anadolu Yakası Okul Temizliği

Anadolu yakası temizlik şirketi İstanbul’un Anadolu yakasında kalan okullarında da dilenirse okul temizliğine katılmaktadır. Bazı durumlarda okullar temizlik şirketinden yardım alarak çocuklara çok daha temiz bir ortam yaratmak ister. Bazen de okulun baştan aşağı temizlenmesi için hizmetlilere ek olarak temizlik personeline ihtiyaç vardır. tüm bu durumlarda oluşturmuş olduğumuz okul temizliği ekibimiz ile okullarda tam bir hijyen sağlanması adına çalışırız. Okul temizlik ekibi hemen her zaman aynıdır ve kesinlikle güvenilir personellerden oluşur. Bu nedenle içiniz tamamen rahat olacak ve değişmeyen ekip elemanlarının çalışma ortamlarında bıraktığı temizlik kokusuna hayran kalacaksınız.

İş Merkezi Temizliği

Anadolu yakası temizlik şirketi olarak iş merkezlerinde cam silme hizmetleri de sunmaktayız. Oldukça yüksek binalar olan iş merkezleri tamamen camla kaplı binalardır. Bu nedenle binaların camlarından sarkıp temizlik yapmak canınızı tehlikeye atmak olacaktır. Biz uzman ekibimizle iskele kurarak cam temizliğini gerçekleştirmek ve sizlere daha temiz bir ortamda çalışma imkanı sunmak için çalışırız. İş merkezinin büyüklüğüne göre ayarlanan ekipler sizlere temin edilen süre içerisinde temizliği bitirebileceği gibi anlaşmaya göre iş merkezi içerisindeki ofis temizliklerini de yapabilir.

Write a comment