Whatapps
0555 732 87 00

avrupa-yakasi-ofis-temizligi

Avrupa Yakası Temizlik Şirketi Güvenilir Midir?

Avrupa yakası temizlik şirketi olarak her elemanımızı güvenilir kişilerden seçmeye çalışmaktayız. Bilindiği gibi temizlik işleri her alanda çalışılan bir şirket işidir. Bazen evinizin yatak odasında bir temizlik elemanı olabileceği gibi bazen de gizli dosyalarınızın yer aldığı bir ofiste temizlik elemanına ihtiyaç duyarsınız. Bu nedenle özel alanlarınıza kısa süreli olarak bile olsa girecek herkesin güvenilir olması gerekir. Şirketimiz alacağı elemanlarda ilk olarak temizlik belgelerine bakmaktadır. Bundan sonraki en önemli ikinci kriter ise güvenilir bir referanstır. Kişiler şirkette işe başlamadan önce çalıştıkları yerden bir referans mektubu getirmeli ve buna bağlı olarak da işe kabul edilip edilmeyeceği belirlenmelidir. Her kontrolden sonra size yönlendirilen yeni eleman yinede sizin de onayınız alınmadan işe kesin olarak başlamış sayılmayacaktır. Bu nedenle personellerimiz hakkındaki olumlu ya da olumsuz her türlü düşüncenizi bizlere bildirmeniz de fayda vardır.

Avrupa Yakası Ofis Temizliği

Avrupa yakası temizlik şirketi ofis temizliklerine de katılmaktadır. Bazı ofisler hafta boyu çalışmakta ve neredeyse izin kullanmamaktadır. Ya da vardiyalı olarak çalışıp ofisi sürekli olarak kullananlar da vardır. Bu durumlarda ofis yetkilisi ile belirlenen en uygun saatte işlere engel olmadan temizlik gerçekleştirilmeye çalışılır. Varsa izin gününüz yoksa en az çalışanın olduğu saat temizlik için seçilecek çalışmalara kesinlikle engel olunmayacak şekilde bir temizlik yapılacaktır. Personellerimizden hiçbiri açılmaması gereken bir dolabı ısrarla açmak istemeyecek ya da temizlik yapılmayacak odalara girmekte ısrarcı olmayacaktır.

Avrupa Yakasında Çevre ve Park Temizliği

Avrupa yakası temizlik şirketi olarak temizlik alanında çevre ve park temizliğini de işlemlerimiz arasında tutmaktayız. Bu nedenle belediyelerle de bağlantılı olarak çalışmalar sürdürmekteyiz. Genelde buralardaki temizlik işleri çevre kirliliklerinden arındırmak ya da parklarda yer alan cam kırıkları, kesici ve delici kırıntılar gibi şeyleri çocuklara zarar vermeyecek şekilde temizlemektir. Uzman ekibimiz sayesinde istenen her temizlik temin edildiği süre içinde bitirilerek sizlere söz verildiği gibi tertemiz yapılacaktır. Dilenirse genel temizliklerde de şirkete başvurulabilir, dip bucak temizlikler için personel görevlendirilebilir.

Write a comment