Whatapps
0555 732 87 00

bakirkoy-temizlik-sirketi

Her geçen gün artan İstanbul nüfusu beraberinde bir sürü problemi de getirmektedir. Trafik, eğitim, temizlik bu sorunların başlarında gelmektedir ki belediyeler ve kamu kurumları kendi kaynakları ile bu sorunların üstesinden gelememektedir. Bizler de Bağcı Grup olarak Marmara Bölgesinde yirmi iki yıldır temizlik hizmetleri sunarak bu koca metropolün problemlerinden birine çözüm önerileri sunuyoruz. Firmamız her geçen gün artan hizmet kolları ile ve çeşitlenerek büyüyen hizmet sahaları ile İstanbulluların yüzünü güldürmeye devam etmektedir. Bakırköy gibi ciddi bir nüfusa ev sahipliği yapan ilçemizde de Bakırköy temizlik şirketi olarak sizlerin ayağına kaliteyi getirmeye devam ediyoruz.

Bakırköy Temizlik Şirketi İle Eviniz Ve İşyeriniz Emin Ellerde

Bakırköy’deki tüm kamu kurumları, işyerleri, ofisler ve özel mülkiyetlerde hizmet vermekte olan Bakırköy temizlik şirketi ile zahmetsiz bir şekilde arzuladığınız hizmete ulaşabilirsiniz. Dilerseniz günübirlik olarak faydalanabileceğiniz hizmetlerimizden birini seçebilir, memnun kalırsanız devamlı hale getirebilirsiniz. Üstelik rutin ve devamlı olan hizmet alımlarında sizlere inanılmaz uygun teklifler sunulacak, Bağcı Grup farkını bütçenizi zorlamadan yaşayabileceksiniz.

Cam temizliği, dış cephe temizliği, ev ve ofis temizliği hizmetlerini 7 gün 24 saat istediğiniz zaman alabilecek, memnun kaldığınız eğitimli ve donanımlı elemanlarımızı tercih edebileceksiniz. Şirket olarak temizlik malzemesi konusunda oldukça titiz davranarak hem sağlık hem de ekolojik dengeyi bozmayacak ürünleri kullanmaktayız. Bununla birlikte tamamı alanında uzman olan personelimiz son model temizlik araç gereçleri ve makinelerini kullanmaktadır ki temizlik ile beraber hijyen de sağlanmış olsun.

Bakırköy Temizlik Şirketi İle Ekstrem Temizlik Hizmetlerine De Ulaşabilirsiniz

Temizlik hizmetlerimiz sadece ev ve ofis temizliği ile sınırlı kalmayıp daha geniş mekânları da kapsayacak biçimde temellendirilmiştir. Endüstriyel temizlik hizmetinden fuar ve stant temizlik hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet vermekte olan Bakırköy temizlik şirketi, arzunuza göre mekânlarınızda haşere ilaçlama hizmeti de vermektedir. Beklenmeyen felaketlerde de yanınızda olan firmamız su baskınlarında, tadilat sonrasında da sizlere hizmet verebilmektedir. Bir telefon uzağınızda olan şirketimiz internet üstünden de randevu alarak temizlik taleplerinizi en güzel şekilde yerine getirmeye devam etmektedir.

Write a comment