Whatapps
0555 732 87 00

ofis-temizlik-sirketleri

Ofis Temizlik Şirketleri Sayesinde Ofisler Tertemiz

Gün içerisinde en aktif saatlerimizi hep ofislerimizde geçiriyor. Hatta ofislerimiz de yaklaşık olarak 8- 9 saat harcadığımız için ofislerimizi ikinci bir evimiz olarak nitelendirsek yeridir. Uzun saatler harcadığımız ofisimizin ortamına dikkat etmek temizliğinden sağlığımız için ödün vermemek gerek. Temiz olmayan ortamalar da bulunmak hem enfeksiyon riskini artırır hem de solunum yolu hastalıklarına yakalanmayı kolaylaştırır. Bunun için yapılması gereken en önemli şey ofis temizlik şirketleri ile anlaşıp, ofislerimizin temizliğinden emin olmak.

Ofis Temizlik Şirketleri İle Doğru Temizlik

Ofisler gibi kalabalık ortamlarda mikropların taşınması çok kolay olacağından, doğru temizlik ürünlerini doğru yerlerde kullanmak çok önemli. Yoksa yapılan temizlikten randıman alamazsınız, sadece boşuna yapılmış bir enerji kaybı olur o kadar.

Ofisinizi çalışma ortamınızın temizliğini emanet edeceğiniz şirketler kesinlikle profesyonel ve yıllarını bu işe vermiş şirketler olmalı. Aksi takdirde yapılan temizlikten şüphe duyabilirsiniz. Evet alt tarafı temizlik diye düşünüyordunuz. Ama işin aslının öyle olmadığını biliyoruz. Genellikle kalabalık olan yerlerden, tuvaletlerden, mutfaktan, ortak kullanılan ofis eşyalarından geçen mikroplar sayesinde hemen hasta olunabilir, ofis çalışanlarından iş gücü kaybı yaşayabilirsiniz.

Bunu önlemek içinde ofisinizi emin ellere teslim ettiğinizden emin olun. Çalışacağınız ofis temizlik şirketleri için araştırma yapın.

 • Anlaşacağınız şirketin referanslarını gözden geçirin.
 • Sertifikalarını sorun.
 • Kaç yıllık bir temizlik şirketi olduğunu sorun. Deneyim iş hayatında büyük önem arz eder.

Ofis Temizlik Şirketleri İle Çalışma Ortamlarınız Daha Sağlıklı

Ofisiniz ya da çalışma yeriniz bir bakıma sizin aynanızdır. Gelen müşteriler sizi değerlendirmeden önce ya da sizle karşılaşmadan önce ofisinizi görür ve az çok kafasında ilk izlenimden bir şeyler oluşur. Eğer çalışma ortamınız pis, tuvaletlerden kötü kokular geliyor ve gelen müşteriye lekeli ve pis bardaklarda ikramda bulunuyorsanız o müşteriden hayır beklememelisiniz. Şirketlerin profesyonelliği çalışma ortamlarından belli olur. Dağınık, pis, kötü kokan ve havasız ortamlarda çalışan insanlardan da pek sağlıklı iş beklemek doğru olmaz. Kendi sağlıkları tehlikedeyken ne kadar sağlıklı iş ortaya koyabilirler tartışılır. Ofis ortamınızı düzenlemek ve profesyonelliğe bir adım daha yaklaşmak isterseniz ofis temizlik şirketleri tam aradığınız hizmet şekli.

1 Comment
 • Sezgin S.

  Cevapla

  15 Kasım 2016 at 14:39

  İstanbul’daki en iyi temizlik firmalarından birisiniz anlayış ve disiplin konusunda firma yetkili ve personellerinize çok teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.

   Write a comment