Whatapps
0555 732 87 00

Bir alanın temiz olması özellikle sağlık açısından hijyenik şekilde kullanılmasına yardımcı olmaktadır. Düzenli olarak evinizde veya ofisinizde temizlemeniz için ihtiyaç duyduğunuz her türlü durumda sizlere yardımcı olmak adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Temizlik işlemleri gün boyunca hem zamandan hem de enerjinizden alacağı için bu konuda profesyonel yardım almanız zamanınızı ve enerjinizin size kalmasını sağlayacaktır. Profesyonel ekibimizle daha kısa süre içerisinde yapılacak olan temizlik işlemleri özellikle hızlı sonuç almanızı sağlayacaktır.

Deneyimli kadromuz ile Esenler temizlik şirketleri arasında yapmış olduğumuz çalışmalarımızda her zaman %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak kalitenin adresi olmaya devam etmekteyiz. Ofis, ev, banka, AVM, hastane, cafe gibi pek çok farklı alanda yapılacak olan temizlik işlemleri için yeterli sayıdaki ekibimiz taleplerinizi istediğiniz tarihlerde karşılayarak bu şekilde alanda temizlik işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır. Kaliteli temizlik malzemeleri ile donanımlı bir şekilde adresinize ulaşan ekibimiz istediğiniz alanların temizliğini tam anlamıyla itinalı bir şekilde yaparak uzun süreli hijyen sağlanmasına yardımcı olmaktadır.

Esenler Profesyonel Temizlik Hizmeti

Özellikle toz ve kir nedeniyle kullanım alanlarınız hijyen açısından sorunlar oluşturabileceğinden bu konuda profesyonel yardım almanız alanın istediğiniz gibi temizlenmesini sağlamaktadır. Uzun yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız Esenler temizlik şirketleri arasında özellikle kalitesinden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. İşimizin sorumluluklarının farkında olarak yaptığımız çalışmalar sayesinde temizliği yapılacak olan alanlarda daha etkili sonuçlar elde edilmesini sağlamaktayız.

Talep ettiğiniz tarihlerde adresinize gelecek olan ekip tarafından temizlik işlemleri dip köşe yapılarak bu şekilde daha hijyenik kullanım imkanı elde etmenize yardımcı olmaktadır. Uzun yıllardır verilen hizmet sayesinde edilmiş olan deneyime bağlı olarak hangi alanda nasıl temizlik yapılması gerektiği konusunda ekibimiz yeterli bilgi ve birikimi ile çalışmalarını sürdürmektedir. İşimizin vermiş olduğu sorumlulukların farkında olarak müşterilerimizin her daim memnun olması için temizliği yapılacak olan alanlarda öncelikle gerekli kontrolleri sağlandıktan sonra en uygun ekipmanlar ve malzemeler ile alanım temizliği yapılmaktadır.

Esenler Temizlik Hizmeti Fiyatları

Ev, ofis, dış cephe, AVM, hastane, banka gibi pek çok farklı alanda yapılacak olan temizlik işlemleri için belirlenmiş olan fiyat seçenekleri değişmektedir. Bu nedenle Esenler temizlik şirketleri arasında en uygun fiyat seçeneğe hizmet almak isteyenlerin tercihi olmaktayız. Güncel fiyat bilgisi almak isteyenler 7/24 destek hattımıza ulaşarak bu şekilde merak ettikleri konularda bilgi alabilir veya hizmetlerimizden yararlanmak için taleplerini bizlere iletebilirler. Yapmış olduğunuz görüşmelerde belirtmiş olduğunuz tarihlerde günlük veya düzenli olarak hizmetlerimizden yararlanmak adına uygun fiyat seçenekleriyle hizmet alabilirsiniz.

Bay ve bayanlardan oluşan ekibimiz talep ettiğiniz alanlarda yapacakları temizlik işlemleri için firmamız tarafından yönlendirilerek bu şekilde sabah saatlerinde servis araçlarıyla adresinize bırakılmaktadır. Aynı şekilde akşam saatlerinde işlerinin tamamlanmasının ardından servis araçlarıyla alınmaktadır. Bu süre zarfında özellikle havanın temizliğinin sağlanması için yeterli sayıdaki ekibimiz yönlendirilmektedir.

Write a comment