Whatapps
0555 732 87 00

Cafe Koltuk Yıkama Hizmeti

Cafe Koltuk Yıkama

Cafe koltuk temizliğinde öncü olan firmamızda cafe koltukları vakumla sistemiyle temizlenir.

Vakumlama sisteminde güçlü leke sökücüler kullanılır. Lekeli yerler güçlü kimyasal maddeler kullanılarak temizlenir. Firma olarak temizlik işlemlerimizi manuel olarak değil kuvvetli sanayi tipi makinelerle yapmaktayız. Koltuklarınız temizlendikten sonra koltuklarınız nem alacak bir odada kuruması için bekletilir. Yaz mevsiminde bu süre 3-4 saat iken kış mevsiminde 6-7 saat sürmektedir.

Cafe koltuk temizliğini büyük bir titizlilik içinde yapmaktayız. Bir takım oturma gurubunun yıkanması 45 dakika ile 1 saat arası sürmektedir. Koltuk temizliği için koltuklarınızı getirdiğiniz zaman temizlik personellerimiz koltuğunuzun kirlik oranına ve kumaş türüne göre kimyasal temizlik ürünleri belirler işlemleri ona göre yapar. Yani her koltuk temizliğinde aynı işlemler ve aynı kimyasallar kullanılmaz. Temizlik işi uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Bu yüzden temizlik işlerinizi mutlaka bu alanda uzman bir ekibe teslim etmelisiniz.

Ücretsiz Teklif Al

Yoğun iş temposunda iş yerinizin ve evlerinizin koltuk takımlarını temizlemeyi unutabilirsiniz. Bu durumda bizimle iletişime geçerek koltuk takımlarınızın temizliğini firmamıza yaptırabilirsiniz. Temizlik ekibimiz ev ve iş yerlerinize gelerek koltuk takımlarınızı 1-2 saat içinde sil baştan temizler.

 

Cafe koltuk temizleme işini uzun yıllardır yapan firmamız isteğe bağlı olarak oturma gurubu, kanepe temizliği gibi alanlarda da hizmet vermektedir. Personellerimiz temizlik konusunda çok hassas ve titiz davranmaktadır. Cafe koltuklarını temizlerken kendi koltuklarımızı temizler gibi özenerek temizliyoruz. Müşterilerimiz verdiğimiz hizmet sonrası genelde bizi teşekkür yağmuruna tutup sevdiklerine firmamızı tavsiye etmektedir.

 

Cafe koltuk temizlik işlerinde deri cafe koltuk temizleme ve kumaş koltuk temizleme olmak üzere 2 şekilde hizmetimiz bulunmaktadır. Elemanlarımız koltuk türüne özel temizlik yöntemleri ve kimyasallar kullanır. Doğru yıkama teknikleri ile koltuklarınız zarar görmeden yıkanıp temizlenir. Bu sayede koltuklarınızı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Deri koltuk temizliği için özel karışımlı temizlik malzemeleri kullanılır. Böylece deriler hasar görmeden temizlenmiş olur. Kumaş koltuk temizleme işi makinelerle yapılır. Makinelerde kimyasal maddeler temizlik malzemesi olarak kullanılır. Böylece koltuğun içine sinmiş olan zararlı canlılar ve mikto-organizmalar yok olmuş olur.

 

Ev iş yerlerinde kullandığınız koltuklarınız zamanla kirlenir. Bu durumda sağlıklı bir yaşam sürmek için koltuklarınızı belirli zaman aralıklarla temizletmelisiniz. Evinize gelen misafirlere temiz ve hijyenik bir ortam sağlamak için koltuklarınızın bakım ve temizliğini zamanında yaptırmalısınız. Koltuklarınızın bakım ve temizliği için ayıracak vaktiniz yoksa yoğun bir iş temposunda çalışıyorsanız firmamızla hemen iletişime geçerek koltuklarınızın bakım ve temizlik işini firmamıza yaptırabilirsiniz. Koltuklarınızı biz temizleyelim siz keyfini sürün. Uygun fiyata kaliteli temizlik hizmeti almak için hemen firmamızla iletişime geçin. Size en uygun zaman diliminde gelip koltuklarınızı yerinde temizleyelim. Temizlik konusunda pişmanlık yaşamak istemiyorsanız temizlik konusunda mutlaka bizim gibi sağlam firmalarla çalışmalısınız.

Ücretsiz Teklif Al


Bilgileri eksiksiz gönderin, size hizmet bedelini gönderelim.

Abone OL
Bültene abone olarak güncel fırsatlardan yararlanabilirsiniz!
Güncel Yazılarımız