Whatapps
0555 732 87 00

Cinayet Sonrası Temizlik İşlemi

Cinayet Sonrası Temizlik

Maalesef ülkemizde büyük trajediler yaşanmaktadır. Cinayetlerde bunlardan biridir. Cinayet sonrası temizlik ise bu olayların en zorlarından biridir.

Her gün onlarca kişi evinde gasp ediliyor, ölümle yüzleşiyor. Cinayet sonrası temizlik ise maalesef aile üyelerine kalıyor. Zaten yeteri kadar zor olan bu duruma birde cinayet sonrası temizliği ekleniyor. Cinayetler, kazalar, intiharlar sonrası temizlik işleri firmamız tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. En uygun fiyatlarla en hijyenik şekilde, hiçbir leke kalmadan temizlik işleri yapılır.

Cinayet, kaza, intihar gibi olaylardan sonra olay mahalline polis ekipleri gelmektedir. Daha sonra görev olay yeri incelemeye bırakılır. Olay yeri inceleme gerekli kontrolleri yaptıktan sonra evin anahtarı mağdurun yakınlarından birine bırakılır. Olay yeri mağdur yakınları tarafından temizlenmektedir. Zaten kayıp veren aile bir de olay yerini temizlemekle karşı karşıya kalır. Firmamız, kişileri bu tip durumlarla karşı karşıya bırakmamak için gerekli tüm temizlikleri büyük bir titizlikle yapmaktadır.

Ücretsiz Teklif Al

Cinayet Sonrasında Temizlik İşlemi

Cinayet sonrası temizlik firmamız tarafından tüm boyutları ile ele alınmaktadır. Bu temizlik yalnızca kan temizliği olarak düşünülmemelidir. Olay oda içerisinde her yere sıçramış olabilir. Bundan dolayı her yerin kontrolleri yapılır ve hiçbir iz kalmayacak şekilde cinayet sonrası temizlik yapılmaktadır.

Ülkemizde her gün cinayetler işlenemese de maalesef insanlar bazı dönemlerde cinayet sonrası temizlik, intihar sonrası, kaza sonrası temizliği gibi birçok olayla karşı karşıya kalabiliyor. Bu tip durumlarda temizliğin aile üyeleri tarafından yapılması çok zordur. Oldukça zor bir durum yaşayan aile üyeleri olayla tekrar yüzleşmek istemeyebilir. Firmamız bu tip durumlarda cinayet sonrası temizlik hizmeti ile kişilerin işlerini kolaylaştırabilmektedir. Her yer büyük bir titizlikle temizlenir ve anahtar aileye teslim edilir.

Cinayet Sonrasında Temizlik İşlemi Ücretlendirmesi

Cinayet sonrası temizlikte ücretlendirme ise olay sonrası yerin durumuna göre değişmektedir. Ancak görüldükten sonra bir fiyat belirlenebilir. Etrafın dağınık olması, çok fazla kan lekesi olması fiyatı doğrudan etkilemektedir. Fiyatlandırma konusunda bilgi almak için firma yetkilileri ile cinayet sonrası temizlik hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Al


Bilgileri eksiksiz gönderin, size hizmet bedelini gönderelim.

Abone OL
Bültene abone olarak güncel fırsatlardan yararlanabilirsiniz!
Güncel Yazılarımız