Whatapps
0555 732 87 00

Profesyonel Dezenfeksiyon Hizmetleri

Dezenfeksiyon Hizmetleri

Son zamanlarda dünyayı etkisi altına alan virüs salgınlarından sonra önemi bir hayli artan dezenfeksiyon hizmetleri, bir bölgedeki mantarların, bakterilerin ve virüslerin tamamen yok edilmesini amaçlayan kapsamlı temizliklerdir.

Çevremizde farklı farklı koşullarda kendilerine yaşama alanı bulabilen ve zamanla büyüyerek insanların vücuduna da girmeyi başaran bu virüslerden bazıları insanların bağışıklık sistemini alt üst edebilme özelliğine de sahiptir. Günümüzde karşılaşılan koronavirüs salgını göz önüne alındığında bu virüslerin hiç küçümsenmemesi gerektiği anlaşılmaktadır.

Ücretsiz Teklif Al

Dezenfeksiyon Hizmet Alanları

Dezenfeksiyon hizmeti hem bakteri, hem de mikrop bulunmaması gereken laboratuvar ortamı gibi yerlere uygulanan bir işlem olduğu gibi ev, ofis, otomobil ve otel dezenfeksiyonu gibi insanların yaşamını devam ettirdiği her türlü mekana uygulanmaktadır. İçerisinde uzun süre kalınan ortamlardaki mikropların insanlara bulaşarak sağlığı tehdit etmesi riskinden kaçınmak için özellikle ev dezenfeksiyonu ve ofis dezenfeksiyonu hizmeti insanların en fazla tercih ettiği hizmetlerdir. Bunun yanında toplu ulaşımın sık kullanıldığı bölgelerde araçlarda insanların elleriyle temas ettikleri yerlerdeki mikropların yok edilmesi amacıyla ulaşım dezenfeksiyonu da bir hayli önem arz etmektedir.

Dezenfeksiyon Yapılırken Kullanılan Malzemeler

Dezenfeksiyon hizmeti veren birçok dezenfektan firması bu işi profesyonel bir şekilde yapmak yerine üstünkörü hizmet verdiği için dezenfeksiyon işlemi tam başarı sağlayamayabilmektedir. Dezenfeksiyon işlemi sırasında yaşayan tüm canlı bakteri ve mikropları yok etme özelliğine sahip maddeler kullanılmaktadır. İçerisinde toksik barındırmayan bu maddelerin kullanılmasıyla birlikte bir yanden mikroorganizmalar yok edilmekte, diğer yandan dezenfeksiyon işlemi uygulanan bölgedeki insanların zarar görmemesi sağlanmaktadır. Bunun yanında kullanılan malzemeler ev ya da ofis ortamındaki eşyalara zarar vermeyecek özelliklere sahiptir. Bu sebeple içiniz güvende bir şekilde dezenfeksiyon hizmeti alabilirsiniz.

Dezenfeksiyon Hizmetinde Yapılan İşlemler

Ev ve ofis dezenfeksiyonu hizmeti sırasında profesyonel ekibimiz ilk olarak dezenfektan hizmeti verilecek bölgeyi gezerek yeterli malzeme planlaması yapar. Sonrasında dezenfektan hizmeti verilecek bölge ilaçlı bir şekilde işleme tabi tutulur. Daha çok el ile temas edilen yerler mikroplardan tamamen arındırılacak şekilde temizlenir. Alanında uzun yıllardan bu yana tecrübe sahibi olan Bağcı Grup’un profesyonel ekipleri sizlerin sağlığını ön planda tutacak şekilde özenerek evinizin mikropların yuvalanabileceği tarzdaki en tehlikeli yerlerini temizlemektedir.

Hastane dezenfeksiyonu işleminde özellikle yoğun bakım ünitelerinde çok titiz bir şekilde dezenfeksiyon hizmeti veren firmamız, öncelikle bu işlemin yapılacağı bölümde bulunan yatak, tıbbi cihaz gibi malzemeleri özel bezlerle temizler. Dezenfeksiyon işleminden önce personel kesinlikle kendi hijyenini sağlar ve ellerini dezenfekte eder. Dezenfeksiyon işlemi sırasında tüm vücudu saracak şekilde bir özel kıyafet kullanılır ve ağızda maske ile işlem sağlanır. Tıbbi cihazların sadece yüzeysel olarak temizliği yapılmaz, detaylı bir şekilde kablolar, hortumlar, irili ufaklı malzemeler teker teker temizlenir ve mikropların barınmasına ihtimal kalmayacak şekilde bir temizlik sağlanır. Temizlik esnasında mikrop ve bakterileri yok edecek çok özel maddeler kullanılmaktadır. Belediye dezenfeksiyonu ve ulaşım dezenfeksiyonu hizmetinde ise insanların yoğun olarak kullandıkları araç gereçler ele alınır ve yine hiçbir virüsün barınamayacağı şekilde detaylı bir temizlik uygulanır.

Neden Bağcı Grup Dezenfeksiyon Hizmetleri ?

Temizlik sektöründe uzun yıllardan bu yana başta İstanbul olmak üzere Marmara Bölgesi’ndeki şehirlere hizmet veren Bağcı Grup, profesyonel ekibi ve birikimi ile bugüne kadar sayısız firmaya ve vatandaşa dezenfeksiyon hizmeti sağlamıştır. Kullandığı yüksek kalite temizlik malzemeleri ile bir ortamdaki vücuda zararlı mikroorganizmalara yaşam şansı tanımayan Bağcı Grup ekibi, bu konuda müşterilerine garanti vermekte ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile üzerine aldığı görevi yerine getirmektedir. Bağcı Grup dezenfeksiyon hizmetlerinden faydalanmak ya da detaylı bilgi almak için her zaman bizi 0850 425 23 23 numaralı telefondan arayabilir ya da 0555 732 87 00 WhatsApp hattı üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Yorumları
Bireysel ve Kurumsal
Mutlu Müşteriler
Ücretsiz Teklif Al


Bilgileri eksiksiz gönderin, size hizmet bedelini gönderelim.

 • Rezervasyon yaptığımda temizlikçi kesin gelir mi ?

  Yönlendirmeler sistemimiz dahilinde kontrol altında olup herhangi bir olumsuzlukta yedek eleman yönlendirmesi yapılmakta olup en kötü senaryo için ise; kartınızdan çekilen tutar var ise iade edilir.

 • Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

  Sitemiz üzerinden oluşturulan güvenli ödeme alt yapısı kredi kartınız ya da havale yöntemi ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

 • Ekstra İşler İçin Ücret Talep Ediliyor Mu?

  Belirtilen işler dışında ekstra hizmet taleplerinizi ek herhangi bir ücret ödemeden yaptırabilirsiniz.

 • Temizlikten memnun kalmazsam ne olacak?

  Verilen temizlik hizmetinden memnun kalmayan müşterilerimize, profesyonel hizmet ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz öncelik gereği temizlik yapılan tarihi takip eden 3 gün içerisinde telafi amaçlı indirimli temizlik hizmeti veriyoruz.

 • Hangi Günler Hizmet Veriyorsunuz?

  Haftanın 7 günü profesyonel temizlik hizmeti veriyoruz.

 • Akşam Ofis Temizliği Yapıyormusunuz?

  Evet istek doğrultusunda akşamda ofis temizliği hizmetimiz mevcuttur.

Abone OL
Bültene abone olarak güncel fırsatlardan yararlanabilirsiniz!
Güncel Yazılarımız