Whatapps
0555 732 87 00

Günlük Temizlik Personeli Hizmetleri

Günlük Temizlik Personeli

Kişi ve kurumlar temizlik konusunun profesyonel bir sektörün iş tanımı olduğunu kabullenmektedir. Bu sektör temizlik konusunda oldukça etkili işler sunan, sorumluluğu üstlenen firmalar tarafından oluşturulmuştur.

Firmamız kişi ve kurumların temizliğini üstlenerek sizlerin yaşamını daha sağlıklı ve konforlu bir hale getirmek için çalışmaktadır.

Her zaman bulunmasına gerek olmadan düzenli aralıklarla temizlik işlerini yapacak olan personel görevlendirmesidir. Temizlik yapılacak zamanlar konusunda kişi ve kurumlarla yapılan anlaşma gereği belirlenen zamanlarda çalışır. Böylece temizlik ihtiyacı günlük temizlik personeli bilgi ve sorumluluğunda olur. Bu çalışma prensibi özellikle evlerde ve kuruluşlarda geçerlidir. Günlük işleyişin içerisinde anlaşma gereği belirlenen periyodlarda temizlik yapılır.

Ücretsiz Teklif Al

Ev ve İş Yerlerine Günlük Temizlik Personeli Anlaşmaları

Part time çalışmalar olarak da adlandırılan bu tarz temizlik düzeni özellikle evler için tercih edilmektedir. Belli aralıklarla düzenli şekilde temizlik personeli işini yapar. Belirlenmiş aralıklarda yapılan bu temizliklerde hangi alanların ne şekilde ve hangi malzemelerle temizleneceği konusunda karşılıklı bir mutabakata varılır. Böylece cam, mobilya, parke, çamaşır ve benzeri temizlik gerektiren alanlarda belli bir düzen içinde her daim temiz evler mümkün olmaktadır.

Düzenli Günlük Temizlik Personeli Nedir?

Özellikle okul, yemekhane, mağaza ve buna benzer kuruluşlar da part time temizlik tercih edilmektedir. Sürekli bir personelin görev yapmasına gerek olmayan alanların temizliği konusunda kuruluş ve firmamız bir anlaşma düzenler. Buna uygun olarak düzenli aralıklarla hangi alanın hangi maddelerle ve araçlarla temizleneceği konusunda karşılıklı bir anlaşma düzenlenir. Bu anlaşma her iki tarafın bilgisi ve istekleri göz önünde tutularak uygun şekilde düzenlenmektedir.

Kişi ve kurumların kendi yapısal özelliklerine ve temizliğinin sağlanmasını talep ettikleri alanın özelliklerine uygun olarak bu şekilde bir temizlik sistemini kabul ederler. Bu sistem günlük temizlik personeli istihdamı sağlanan firmamız tarafından düzenli şekilde kontrol edilerek alanın güvenli temizliği sağlanmış olur.

Ücretsiz Teklif Al


Bilgileri eksiksiz gönderin, size hizmet bedelini gönderelim.

Abone OL
Bültene abone olarak güncel fırsatlardan yararlanabilirsiniz!
Güncel Yazılarımız