Whatapps
0555 732 87 00

Harabe Temizliği Hizmeti

Harabe Temizliği

Uzun süre kullanılmayan, uzun süredir bakım ve temizliği yapılmayan evlere harabe ev denir.

Harabe dağınık, kirli ve bakımsız anlamlarında kullanılan bir kelimedir. Özellikle yazlık ve kışlık için kullandığımız evler harabe evlerdir. Bu evlerin bakım ve temizliğini basit ev temizliği yöntemleri ile yapılmaz. Bu evlerin temizliği için mutlaka bir uzmandan destek almalısınız. Harabe ev temizliği için özel geliştirilen kimyasal temizlik malzemeleri kullanılır. Bu temizlik malzemeleri halk sağlığı açısından sakıncası olmayan temizlik malzemeleridir.

Harabe evlerde nem, leke, pas, kir yoğun olarak görülür. Normal bir evi 1 günde temizlerken harabe bir evin temizliği 2-3 gün uzun sürer. Bu sürede harabe evi temizlerken ortamın havasının pis olmasından dolayı ciddi sağlık sorunu yaşayabilirsiniz. Aşırı rutubet almış olan bu evleri temizlerken ciddi solunum sorunu çekebilirsiniz. Astım gibi zaten solunum rahatsızlığınız varsa bu yerleri temizlemeniz sağlık açısından sakıncalıdır.

Ücretsiz Teklif Al

Harabe Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Harabe ev temizliğini kendi imkanlarınızla yapmak yerine temizlik firmalarına verebilirsiniz. Temizlik firmaları daha sistemli ve organize çalıştıkları için sizin yapmış olduğunuz temizliğin en az 5 katı daha kaliteli temizlik yaparlar. Temizlik için kullanacağınız temizlik malzemelerini, temizlik işine vereceğiniz zaman ve emeği göz önüne aldığınızda temizlik firmasına ödeyeceğiniz miktar gözünüze gözükmeyecektir.

Harabe ev temizliği için firmamızla iletişime geçtiğiniz zaman ilk önce keşif heyetimiz harabe evi görmeye gider. Evin büyüklüğü, kullanılacak malzemeler ve kullanılacak cihazlara göre size uygun fiyat teklifi sunulur.. Anlaşmamız halinde ekibimiz harabe evin temizlik işlemini yapmaya başlar.

Ekibimiz harabe evi baştan aşağı temizler. Dış cephe temizliğini de yapar. Sorunsuz bir şekilde temizlik işlemini bitirip evi size teslim eder. Müşteri memnuniyet ilkesine göre hizmet veren firmamız şimdiye kadar binlerce harabe mekan temizliğini kusursuz yapmıştır.

Temizlik firmamız harabe ev temizliği dışında, dış cephe ev temizliği, tabela temizliği, halıfleks temizliği, koltuk temizliği, halı yıkama gibi hizmetler sunmaktadır. Temizlik firmaları içinde en güvenilir firmalardan birisiyiz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet sloganı ile yola çıktığımız iş dünyasında hiçbir zaman ilkelerimizden taviz vermedik.

Temizlik konusunda firma olarak kendimizi sürekli geliştirdik. Yakın gelişmeleri ve teknolojiyi takip ettik. Temizlik işlerimizi modern çağa uydurduk. Eski tip temizlik alışkanlıklarımızı terk ettik. Temizlik işlerini yaparken her zaman marka ürünler kullandık. Ne olduğu belirsiz zehirli kimyasal temizlik malzemelerini evlerinize sokmadık. Hayatınızı riske atacak hiçbir temizlik ürünlerini temizlik yaparken kullanmadık. Temizlik işlerini yaparken her zaman kendi evimizi temizliyor gibi özenerek yaptık. Temiz ve kusursuz hizmet sunduğumuz için bugün kısa sürede her yere ünümüz yayıldı. Temizlik işinde ilk önce firmamızın akla gelmesi ve herkese firmamızın tavsiye edilmesi bu yüzdendir. Harabe ev  temizliği için hemen bizimle iletişime geçin.

Ücretsiz Teklif Al


Bilgileri eksiksiz gönderin, size hizmet bedelini gönderelim.

Abone OL
Bültene abone olarak güncel fırsatlardan yararlanabilirsiniz!
Güncel Yazılarımız