Whatapps
0555 732 87 00

Hastane Temizliği Hizmeti

Hastane Temizliği

İnsan sağlığı hepimizin önceliğidir. Bu durum, hastanelerdeki hijyen sorusunu sürekli aklımıza getirir. Hastaneler günde yüzlerce, belki de binlerce kişinin sağlık sebeplerinden dolayı sürekli giriş-çıkış yaptığı yerlerin başında gelir.

Bu sebeple hijyen denince akla insan sağlığı, insan sağlığı denince de hastaneler gelir. Bizim de işimiz insanla, hijyenle, sağlıkla…

Değerli doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız gün içinde birden fazla işlemle ilgilenirken, zaman zaman çevrelerinde oluşabilecek mikroplara ve kan yoluyla bulaşabilecek hastalıklara engel olamayabilirler. İş başındayken hastalara dikkat etmek zorunda olduklarından bu gibi ihmaller doğabilmektedir. Ancak bu da sonraki hastaların çeşitli sağlık tehditlerine maruz kalmalarına sebep olmaktadır. Hastane temizliği ve hijyenik bir ortamın önemi tam da bu noktada başlar.

Ücretsiz Teklif Al

Hastane Temizliği Adına Biz Ne Yaparız?

Uzun yılların getirmiş olduğu deneyimlilikle ve uzmanlıkla, sektöründe tecrübeli sağlık uzmanlarımız tarafından gerekli tetkikler yapılarak hazırlanan temizlik maddelerini kullanıyoruz. Hastaları mağdur etmemek için genelde geceleyin hizmet veriyoruz. Olası bir sağlık tehdidine karşı talebiniz doğrultusunda yenidoğan ünitelerinde 2 görevli arkadaşımızı nöbetleşerek kalıcı olarak görevlendirebiliyoruz. Bunun dışında sedyelerin bakımından tutun, cihazların hijyenik bakımlarına kadar hastanede aklınıza gelebilecek her alanın temizlik sorumluluğunu biz üstleniyoruz. Yine sizlerden gelebilecek talepler doğrultusunda, bakıma muhtaç hastalarınız için refakatçi olarak arkadaşlarımızı hastanenizde görevlendirebiliyoruz. Hastane temizliği üzerinde önemle duruyor ve tüm iletişim kanallarımızı sizler için 7/24 açık tutuyoruz.

Sizlere daima bir telefon kadar yakınız. Dilerseniz online iletişim kanallarımızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Al


Bilgileri eksiksiz gönderin, size hizmet bedelini gönderelim.

Abone OL
Bültene abone olarak güncel fırsatlardan yararlanabilirsiniz!
Güncel Yazılarımız