Whatapps
0555 732 87 00

İşyeri Temizliği Hizmetleri

İşyeri Temizliği

Temizlik hizmetlerimizden en önemli bölümlerinden biri olan işyeri temizliği hizmetimizle işyerinizdeki her yeri temizleyerek sizi sıhhat dolu bir ortamda bırakıyoruz.

İşyerinde yüksek bir motivasyonla çalışmanız için işyerinde sağlık ve hijyen son derece önemlidir. Temizlik şirketi olarak eğitimli profesyonellerimizle sağlık ve hijyen kurallarına titizlikle uyarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Günlük, haftalık, aylık gibi istediğiniz aralıklarda temizlik hizmetlerini yerine getirebiliyoruz.

İşyeri temizliği yapılırken işyerindeki tüm masalar silinerek aksesuarların tozu alınır. Bina içi odalar, koridorlar, depolar silinip süpürülerek temizlenir. Ayrıca yağ sökücü gibi temizlik malzemeleriyle de mutfak tezgâhtarları, aspiratör, mutfak dolapları ayrıntılı bir şekilde titizlikle temizlenir. Kalorifer petekleri ve boruları da temizlenir. Varsa örümcek ağlarını da temizleyerek işyerinizin daha temiz görünmesini sağlıyoruz. Masa, masanın ayakları, koltuk, sandalyeler, dolapların iç ve dış tarafları da silinerek tozdan arındırılır. Camlarınız da istediğiniz zaman aralıklarında silinerek toz ve kirden mahrum bırakılır, sıhhi ürünlerle gerekli sağlık ortamı sağlanır.

Ücretsiz Teklif Al

Günlük, Haftalık İşyeri Temizliği

Şirketimizin belirlediği gün ve mesai saatleri dışındaki zaman dilimlerinde bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Bu temizlik hizmeti için gerekli süre 2 saat olarak belirlenmiştir. Eğer iş bitmemişse mesai, iş bitimine kadar devam etmektedir. Günlük temizlik yaptığımız işyerlerine haftada bir detaylı temizlik hizmeti de sunuyoruz.

İşyerinde bulunun çöp sepetleri, küllükler boşaltılır ve varsa çöpler atılır. Bilgisayar, fotokopi, faks makinesi gibi elektronik cihazların tozu da kuru bezlerle alınmalıdır. Banyo, tuvalet gibi mikrop kapma olasılığı yüksek olan yerler dezenfektan özellikli maddelerle temizlenerek sağlığa uygunluğu sağlanmış olur. Ayrıca işyerinin özelliğine göre mevcut cam kapıları, merdiven tırabzanları gibi mevcut diğer demirbaşların da tozu alınır.

Temizlik hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için arayabilirsiniz. İşyeri, bina, vakıf, dernekler, apartman, iş merkezi, alışveriş merkezi gibi kuruluşlarda temizlik hizmeti çalışmalarımızı titizlikle sürdürmekteyiz.

Ücretsiz Teklif Al


Bilgileri eksiksiz gönderin, size hizmet bedelini gönderelim.

Abone OL
Bültene abone olarak güncel fırsatlardan yararlanabilirsiniz!
Güncel Yazılarımız