Whatapps
0555 732 87 00

Mermer Cilalama Hizmetleri

Mermer Cilalama

Kullandığımız mermer yüzeyli alanlara uygulanan cila işlemi sayesinde pek çok avantaj elde ederiz. Cila sayesinde zemin kayganlığı azalacağı için daha güvenli bir alana sahip oluruz.

Dış etkenlere karşı koruma sağlama özelliği sayesinde sahip olunan yüzeyin kullanım ömrünü arttırmış oluruz. Temizliğini yapmak daha kolay hale gelirken sağlıklı bir alan da elde etmiş oluruz. Ayrıca tüm faydalarının yanı sıra çok şık bir görüntü elde edeceğimiz için dekoratif anlamda da tercih ederiz. Mermer cilalama ile parlak bir zemin tartışmasız daha kusursuz bir görüntüdür.

Firmamız tüm bu kullanım kolaylığı ve avantajlarını sağlayan mermer cilalama işlemini güvenilir hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Cilalama işleminde sunduğu kristalize cilalama ve polimer cilalama seçenekleri sayesinde zemine göre işlemi şekillendirmiş olur. Her iki işlemi uygularken de cilalanacak zemini önce iyice temizleyerek hiçbir kalıntı kalmamasını sağlar. Bu işlem mermer cilalama konusunda çok önemli bir aşamadır. Firmamız bu aşamayı tüm hassasiyeti ve en iyi sonucu alacak şekilde uygular. Çünkü iyi bir iş çıkarmak için ön hazırlığı da en iyi şekilde yapmak gerekir.

Ücretsiz Teklif Al

Zemin türünüze göre uygulanmasını seçtiğiniz polimer işlemde diğer yönteme göre daha az parlaklık elde edersiniz. Uygulanma kolaylığı ve zemin türünden dolayı tercih edilen polimer mermer cilalama işlemi sırasında da zeminin ön temizliği aşaması en hassas şekilde yapılır. Sonrasında cila işlemi istenilen parlaklığa kadar uygulanır ve cila sonrası yapılacaklar konusunda müşteri bilgilendirilir. Sadece işlemi yapmak değil sonrasında korumak ve doğru kullanılmasını sağlamak da firmamızın kendine görev edindiği kalite anlayışıdır.

Kristalize cilalama işleminde cila ile zemin neredeyse bir bütün haline gelir. Dayanıklılığı ve parlaklık seviyesi çok fazladır. Her ne kadar kullanım süresi zemin üzerindeki işleyişle alakalı olsa da ortalama, evlerde üç yıl kadar kullanılabilir. Diğer yönteme göre daha kapsamlı ve dayanıklı olması sebebi ile fiyatı diğerine göre fazladır. Fakat firmamız mermer cilalama işlemlerinde uygun fiyat politikası izleyerek kaliteyi satın almanızı sağlar. Ödediğiniz her kuruşun tam karşılığını güvenli ve garantili bir şekilde alırsınız. Firmamız da müşterilerinin yüzündeki memnuniyetten istediği karşılığı almış olarak yanınızdan ayrılır. Sektöründe uzman yapısı ve profesyonel çalışanları ile fark yaratan firmamıza en değerli alanlarınızı emanet edin. Şıklığın ve rahatlığın tadını çıkarın.

Ücretsiz Teklif Al


Bilgileri eksiksiz gönderin, size hizmet bedelini gönderelim.

Abone OL
Bültene abone olarak güncel fırsatlardan yararlanabilirsiniz!
Güncel Yazılarımız