Whatapps
0555 732 87 00

Okul Temizliği Hizmeti

Okul Temizliği

Eğitim – öğretim yılının sona erdiği bu zamanlarda, gelecek yılın planlamalarında mutlaka yer alması gereken konuların başında temizlik gelir. Okul temizliği deyince sadece yerlerin, duvarların temizliği akıllara gelmesin. Sevgili ilkokul öğrencilerimizden değerli müdürlerimize, emekçi öğretmenlerimize kadar birçok kişinin sağlığı söz konusudur.

Öncelikle okulunuzun bütün sınıflarını gezerek yerlerin temizliğini, eğer ihtiyacı varsa cilasını biz yapıyoruz. Aynı şekilde sınıflardaki bütün tiplerdeki tebeşir tahtalarının temizliğini sağlıyoruz. Aşınmış duvarların boyasını yapıyor ve ihtiyaç halinde yalıtım sistemlerini gözden geçiriyoruz.

Okullar açılırken rutin sağlık taramalarına yardımcı olabilmesi için tüm koridorları, tüm sınıfları, tüm odaları dezenfekte ediyoruz. Okul bahçesindeki olası haşerelere karşı ilaçlama hizmeti veriyoruz. Tüm lavabo ve tuvaletleri temizleyip hijyenik bir ortam yaratıyoruz. Okul temizliği olarak mutfak ve yemekhanelerin de genel anlamda hijyenik bakımlarıyla ilgileniyor ve yiyecek ve içeceklerin sağlıklı ortamlarda bulundurulmaları için danışmanlık hizmetinde bulunuyoruz.

Ücretsiz Teklif Al

Okul Temizliği Hizmetimizin Süresi

Temizlik aşamasına geçmeden önce genel olarak okulunuzu yerinde inceliyor ve ihtiyaç listemizi hazırlıyoruz. İhtiyaç listesini hazırladıktan sonra işinde uzman arkadaşlarımızla gerekli malzemelerin tespitinde bulunuyor ve her sınıf ve oda için ayrı ayrı planlama yapıyoruz. Planlama aşamamızın ardından iş kolu ve faaliyetlere göre dağılımımızı yaparak işimize başlıyoruz.

Öncelikle duvarların boyanması ve ihtiyaç varsa yalıtım sistemlerinin uygulanması işlerini yapıyoruz. Boyama ve yalıtım işlerinin ardından ise okulunuzdaki tüm sınıfların, odaların, lavaboların ve tuvaletlerin dezenfekte işlemlerine başlıyoruz. Okul içerisindeki işlemlerin bitmesinin ardından okul bahçesinin ilaçlama ve dezenfekte işlemlerini uyguluyoruz. Son olarak ise yemekhanelerin bakımını ve gıdaların sağlıklı ortamlarda saklanması adına etüt çalışmalarında bulunuyor ve okulunuzu sizlere teslim ediyoruz.

Bu çalışmalarımızın ortalama tamamlanma süresi 1-2 ay arasında değişmektedir. Bu nedenle değerli okul yöneticilerimize tavsiyemiz, okulların ilk yarısı ve ikinci yarısında aşama aşama bu işlemleri rutin halinde gerçekleştirmeleridir. Ayrıca sömestr dönemi şeklinde adlandırılan okulların ilk yarısında temizlik hizmetlerimizden yararlanmak isteyen okullarımıza indirim sağlayabilmekteyiz.

Bizlere daima telefon numaralarımızdan ve Whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Al


Bilgileri eksiksiz gönderin, size hizmet bedelini gönderelim.

Abone OL
Bültene abone olarak güncel fırsatlardan yararlanabilirsiniz!
Güncel Yazılarımız