Whatapps
0555 732 87 00

Olay Yeri Temizliği Şirketi

Olay Yeri Temizliği

Firmamız adli olaylardan sonra mağdur olan kişilere olay yeri temizliği hizmeti sağlamaktadır. Oldukça zor bir iş olan olay sonrası temizlik firmamız tarafından yapılmaktadır.

Olay sonrası adli makamlar olaylara yönelik gerekli incelemeleri yaptıktan sonra sıra olay yeri temizliği işlemine gelmektedir. Genellikle kaza, doğal ölüm, cinayet, intihar, şüpheli ölüm gibi olaylardan sonra olay yeri temizliğine ihtiyaç duyulmaktadır. Aileler veya olay yerinin geçtiği yere sahip olan kişiler tarafından olay yeri temizliği işlemi talep edilmektedir.

Hem olaydan sonra olay yeri temizliğinin yakınları tarafından oldukça zor olması hem de büyük olaylarda lekelerin çok olmasından dolayı gerekli hijyenin sağlamaması nedeniyle olay yeri temizliği ekibine ihtiyaç duyulmaktadır. Olay yeri temizliği ekipleri, alanında profesyonel ekiplerden oluşur.

Ücretsiz Teklif Al

Adli vakalarda olay sonrası temizlik ancak tüm incelemeler yapıldıktan sonra yapılabilmektedir. Firmamız bütün durumlarda müşterilerine 7/24 temizlik hizmeti vermektedir. Olay yerinde silinmesi gereken tüm yerler büyük bir ustalıkla hiçbir olayda geçen lekeler kalmadan silinmektedir. Bundan dolayı olay sonrası temizliğin profesyonel firmalara verilmesi daha sağlıklı olacaktır.

Olay Sonrası Temizliği Nasıl Yapılır?

Olay yerinin geçtiği yerlerde ince ve kaba tüm temizlik, olay yeri temizliği tarafından yapılmaktadır. Dağınık olan yerlerin toplanma işlemi, tüm dolapların iç ve dış temizliği, vakumla çekme ve kan, kusmuk gibi lekelerin temizliği profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Olay yerinin zeminine göre zemin temizliği de hiçbir leke ve iz kalmayacak şekilde yapılmaktadır. Olay yerinde akla gelebilecek bütün ayrıntılar usta bir şekilde temizlenir.

Evde yapılacak temizlik öncesi olay yerinin sahibi ile gerekli görüşmeler sağlanmaktadır. Fiyatlandırma, temizlik yapılacak alanın büyüklüğüne ve yapılacak hizmetlere göre değişmektedir. Daha küçük ve temizlik işleminin az olduğu, dağınıklığın olmadığı ortamlarda olay yeri temizlik ekipleri daha düşük bütçe ile çalışmaktadır.

Olay Sonrası Temizliği Ekibimiz

Mağdur yakınları tarafından tercih edilen olay yeri temizlik ekiplerimiz, tüm temizlik işlemlerini büyük bir titizlikle yapmaktadır. Her yer önceki haline çevrilir ve olaydan zerre iz kalmaz. Bundan dolayı adli vakalarda olay yeri temizliği ekiplerinden destek alınması daha yararlı olacaktır.

** Yukarıda yer alan hizmetimiz Polis tutanakları alındıktan sonra işleme başlanmaktadır.

Ücretsiz Teklif Al


Bilgileri eksiksiz gönderin, size hizmet bedelini gönderelim.

Abone OL
Bültene abone olarak güncel fırsatlardan yararlanabilirsiniz!
Güncel Yazılarımız