Whatapps
0555 732 87 00

Stand Temizliği Hizmeti

Stand Temizliği

Fuar, panayır gibi alanlarda temizlik işlemleri oldukça önemlidir. Ulusal ve uluslararası fuarlarda pek çok stand kurulur ve pek çok davetli yer alır. Bu anlamda temizliğin düzgün yapılması da önem taşır.

Standların önceden temizlenmesi, gezmeye hazır hale getirilmesi gereklidir. Bunun için de stand temizliği yapacak olan firmanın önemi büyüktür. Bu alanda kaliteli, köklü ve güvenilir firmalarla anlaşmak size avantaj sağlar.

Firmamız standların montajı ve hazırlık aşamasında da sizlere destek olmaktadır.Stand temizliği esnasında firmamız uygun ve kaliteli temizlik malzemelerini kullanarak ilerler. Fuar aktif durumdayken de arzu ederseniz personellerimiz size destek olmaktadır.Firmamız, tamamen müşteri ve kalite odaklı bir şekilde hizmetlerini yürütmektedir. Ekibimiz, fuar alanında yapacağınız hazırlıkları da bekler. Ürünleriniz geldikten sonra uygun montaj teknikleriyle standınız monte edilir.

Ücretsiz Teklif Al

Güvenli Adresleri Tercih Edin

Daha sonra stand temizliğiaşamasına geçilir. Temizlik tamamlandıktan sonra da ürünler yerleştirilir. Cam ve parlak yüzeyler, uygun malzemelerle temizlenir. Bunun dışında çöpler atılır, tozlar temizlenir ve stand kullanılabilir hale getirilir. Zeminde halı varsa o da temizlenerek hazır hale getirilir.

Firmamız, büyük standların temizliği ve bakımı konusunda da sizlere destek vermektedir. Teknik ekibimizin genişliği ve malzemelerimizin fazlalığı nedeniyle bu konuda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Firmamızdan bilgi almak ve fiyat konusunda görüşmek için 7/24 haberleşebilirsiniz. İletişim numaralarımızdan arayarak elemanlarımızdan bilgi talep edebilirsiniz. Güvenilir ve köklü ekibimiz, güçlü kadrosuyla birlikte standlarınızın hazırlığı ve temizliği konusunda size gerekli desteği sağlar.

İç ve dış alan standlarda temizlik sağlanarak, son teslimatlar yapılır. Dediğimiz gibi fuar aralarında, ihtiyaç dahilinde de ekiplerimiz her zaman size destek olurlar. Siz de zamandan ve nakitten tasarruf etmek istiyor ve standlarınızın hemen yetişmesini istiyorsanız hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Al


Bilgileri eksiksiz gönderin, size hizmet bedelini gönderelim.

Abone OL
Bültene abone olarak güncel fırsatlardan yararlanabilirsiniz!
Güncel Yazılarımız