Whatapps
0555 732 87 00

Tabela Temizliği Hizmeti

Tabela Temizliği

Bir sektör ve firma için reklam tabelası büyük önem taşır. Reklam tabela temizliği ise firmanın prestiji açısından önemlidir.

Reklam tabela temizliğini sağlam firmalara yaptırmalısınız. Reklam tabelaları ışıklı ve ışıksız tabela olmak üzere iki şekildedir. Işıklı ve ışıksız reklam tabelalarının temizliği için farkı yöntemler kullanılır.

Dış cephede bulunan reklam ya da tabelalarınız ister yüksekte olsun ister alçakta
Vinç, sepet ve sarkar yardımı ile temizlenir. Temizlik firmamız gerekli güvenlik önlemlerini alarak tabelalarınızın temizliğini ve bakımını kusursuz bir şekilde yapar. Küçük ya da büyük işletmenizin reklam tabelasını uygun fiyata temizletmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Temizlik firmamız reklam panosu, dış cephe, panjur ve tabelaları temizlerken vinçli ve vinçsiz sistemlerle kusursuz bir şekilde temizliyoruz.

Ücretsiz Teklif Al





Dış cephe temizliği yaparken şu hususlara dikkat ediyoruz:

  • Vinç çalışacak ise kaldırımın uygun olup olmadığına bakıyoruz. Temizlik işlemi yaparken mümkün olduğunca çevreye zarar vermemeye özen gösteriyoruz.
  • Ek aydınlatma sağlanması tabelanın elektrik sisteminin durdurulması açısından önemlidir. Aksi taktirde elektrik çarpması gibi istenmeyen durumlar yaşanabilir.
  • Yıkama ya da ıslak silim yapılacak ise tabela elektrik sisteminin kaplanarak korunması sağlanmalı. Aksi taktirde oluşacak bir kaçak elektrik sızıntısı tehlikeli sonuçlar doğurabilir.
  • Yüksek gerilim hatlarının dibine vinç kurmuyoruz.
  • Tabelaların is ve kirden kararma yapması durumlarında kirin aşamalı ve periyodik olarak yüzeyden temizliyoruz.
  • Krom ve alüminyum kaplama tabelalarda ve dış cephede kullanılan ürünün akışkan olup yüzeye zarar vermemesine özen gösteriyoruz.
  • Hassas tabela ve yüzeylere merdiven dayamıyoruz.
  • Sahil kesimi ya da trafiğin işlek olduğu alanlarda yapılan tabela temizliği sırasında etrafa su sıçratmıyoruz. Malzemeleri gelişigüzel alana yaymıyoruz.  İkaz levhalarını uygun yerler koyuyoruz.

 

Temizlik firmamız krom, alüminyum, kompozit zeminli tabela temizliği başta olmak üzere her tür dış mekân reklam panosu, tabela, giydirme cephe temizliği yapıyoruz.  İç mekân reklam panoları ve duvar temizliğinde de profesyonel olarak temizlik hizmeti veriyoruz.  Dış cephe camları ve tabelaları binaların yağmur suyu, çamur, is, sanayi artıkları gibi etkenler ile en fazla kirlenen yüzeylerdir. Bu yüzeylerin mutlaka zamanında usulüne uygun bir şekilde temizlenmesi gerekir.

 

Tabela temizliği ve dış cephe temizliği gibi konularda bizi tercih edebilirsiniz. Temizlik konusunda ekol haline gelen firmamız şimdiye kadar binlerce başarılı temizlik işlerine imza atmıştır. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Temizlik işlerinizi bize güvenle teslim edebilirsiniz. Temizlik konusunda uzman ekibimiz, son teknolojik cihazlarımız ve kaliteli temizlik ürünlerimizle her zaman sorunsuz 1. Sınıf temizlik hizmeti sunmaktayız. Temizlik konusunda bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Ücretsiz Teklif Al






Bilgileri eksiksiz gönderin, size hizmet bedelini gönderelim.

Abone OL
Bültene abone olarak güncel fırsatlardan yararlanabilirsiniz!
Güncel Yazılarımız