Whatapps
0555 732 87 00

Yat Temizliği Hizmeti

Yat Temizliği

Yat temizliği uzmanlık gerektiren bir iştir. Firmamız yat temizliğinizi profesyonel çalışanları ile en uygun şekilde yapmaktadır. Üretimden yeni çıkan yatların temizliği de yatların standart düzenli bakımları da bizim işimizdir. Her iki seçenekte de duruma uygun olarak değerlendirme yapar ve süreci ona göre yürütürüz.

İmalatı yeni bitmiş olan yatlarda ambalajlar söz konusudur. Bu ambalajlar dikkatlice temizlenir. Temizlenme işleminde yatın bir zarar görmemesi için maddeye uygun temizlik malzemeleri kullanılır. Malzemenin yanı sıra yine yapılan tüm işlemler de yüzeye ve maddeye uygun olarak yapılır. Ambalaj çıkarma işlemleri ve her bölümün genel temizliği bittikten sonra yatınız teslim edilir.

Düzenli yat temizliği işlemleri daha derinlemesine ve ince işçilik isteyen bir süreçtir. Tam kelime karşılığını kullanmak gerekirse detaylı temizlik yapılır. Temizlik yapılacak her alan kendi maddesine göre değerlendirilir. Bu değerlendirmeye göre uygun ürünlerle işlem yapılır. Ayrıca sürekli kirlenen bir yapı olan yatlarda temizlik geç kirlenme mantığına göre de yapılmalıdır. Daha geç kirlenmesi ve temizliğin uzun süre kalıcılığını koruması için özel kimyasallar ve parlatıcılar kullanılır.

Ücretsiz Teklif Al

Özellikle sürekli suyla temas halinde olan yatlarda küf ve yosun kirlenmelerine çok dikkat edilmelidir. Eğer bu kirlenmeler doğru temizlenmezse dağılır ve çoğalırlar. Hem görünüm hem de sağlığa uygunluk açısından her nokta dikkatlice incelenerek temizlenir. Firmamız yat temizliği ile ilgili her ayrıntıyı üstün hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Diğer dikkat edilmesi gereken bir nokta da yat temizliği yapılırken motorun bulunduğu alanın temizliğidir. Firmamız bu alanda motora ve diğer iç aksamlara zarar vermeden çalışma yapar. Bu alandaki her şeye uygun malzeme seçimindeki hassasiyeti personelinde de geçerlidir. O alanı temizleyen çalışma arkadaşları aksamlara, motora ve herhangi bir araç gerece zarar vermeyecek şekilde bilgi ile donanımlıdır. Aksi takdirde temizliğiniz verimli olmayacağı gibi, daha büyük masraflara yol açacak problemlerle karşılaşmanız kaçınılmazdır.

Su ile temasın getirdiği farklılıkları bilen ve tüm çalışanları bu noktada bilgili olan firmamız aynı zamanda bu duruma uygun araç ve gereçleri ile her daim yanınızdadır. Yatınızın temizliğini en güvenilir şekilde yaparak siz değerli müşterilerinin hizmetine sunmaktan gurur duyar.

Ücretsiz Teklif Al


Bilgileri eksiksiz gönderin, size hizmet bedelini gönderelim.

Abone OL
Bültene abone olarak güncel fırsatlardan yararlanabilirsiniz!
Güncel Yazılarımız