Whatapps
0555 732 87 00

Yerinde Halı Yıkama Hizmeti

Yerinde Halı Yıkama

Konu halı yıkama işi olunca orda bir durup iyi düşünmelisiniz. Her halı yıkayan firmaya halılarınızı teslim etmeyin.

Aksi taktirde paranızla rezil olabilirsiniz. Halı yıkama işini geleneksel yöntemlerle yıkayan firmalar halılarınızın dokusuna zarar verir. Kullandıkları zararlı kimyasallarla halılarınızın ömrünü kısaltır. Temizlik uğruna ömürlük halılarınızın yıpranmasına izin vermeyin. Bu yüzden halı yıkama işini yapacak olan firmayı seçerken ince eleyip sık dokuyun.

Profesyonel yerinde halı yıkama ekibimizle halı yıkama konusunda size destek olmaya geldik. Ekibimiz son teknolojik cihazlarla temizlik yapmaktadır. Geleneksel yöntemleri bir kenara bırakıp halı yıkama konusunda çağın gereklerine uygun bir şekilde temizlik hizmeti sunmaktayız. Temizlik konusunda uzman ekibimiz temizlik işlerinde 1. Sınıf kaliteli temizlik ürünleri kullanmaktadır. Her halı aynı yöntemle temizlenmez. Halınızın türü, cinsi, kumaş yapısı gibi özellikleri dikkate alınarak halınızın yapısına uygun temizlik ürünleri ile halı temizliği yapıyoruz.

Ücretsiz Teklif Al

Yerinde halı yıkama firması olarak halılarınızı derinlemesine temizliyoruz. Temizlik yaparken halılarınıza hiçbir şekilde zarar vermiyoruz. Kullanmış olduğumuz kimyasallar insan sağlığına zararı olmayan, halılarınızın dokusunu bozmayan ürünlerdir. Halı yıkama konusunda uzman ekibimiz, uygun teknik cihazlar kullanarak sorunsuz halı temizleme hizmeti sunmaktadır.

Yerinde halı yıkama firmamızı aradığınızda ekibimiz halılarınızın olduğu adrese gelip halılarınızı yerinde alır. Halıları aynı gün içinde fabrikamıza getirip halılarınızı yıkamaya başlar. Halı yıkama işleminden sonra halılarınız uygun ortamlarda kurulamaya alınır.  Yıkama işleminde olduğu gibi kurulama işleminde de halılarınıza zarar vermemeye özen gösterilir. Kurulama ve durulama işlemleri doğal ortamda yapılır. Kurulama ve durulama işleminden sonra halılarınız güzel bir şekilde paketlenip adresinize getirilir. Tüm işlemler bittikten sonra ödeme alınır.

Yerinde halı yıkama firması olarak fiyatlarımız halınızın metre kare büyüklüğüne göre yapılır. Halı sayınız ne olursa olsun bizi arayıp halılarınızı temizletebilirsiniz. Halı temizleme işini yerinde yapan firmamız bugün İstanbul ilinin en popüler halı yıkama firmasıdır. Bizi aradığınız taktirde hemen evinize gelerek halılarınızı alıyoruz.

Yerinde halı yıkama işi yapan İstanbul ilinde birçok firma bulunur. Bu firmaları araştırırken dikkat edeceğiniz en önemli husus mutlu ettiği müşteri kitlesidir. Birçok firma gerisinde bir sürü mağdur bırakmaktadır. Temizlik işi ciddi bir iştir. Halınızı yeniden ikinci kez yıkamaya göndermek istemiyorsanız firmayı iyi seçmelisiniz. Halınıza zarar vermeden, uygun yöntem ve teknikler kullanarak halınızı kusursuz biçimde temizleyecek, tüm bunları yaparken sizden uygun fiyat talep edecek bir firma için bizi tercih edebilirsiniz.

Firmamız halı yıkama işlemini müşteri memnuniyet odaklı yapmaktadır. Yani içimize sinmeyen hiçbir temizlik işini müşterimize yapıldı deyip teslim etmiyoruz. Bu yüzden her zaman kusursuz temizlik işleri ortaya çıkarıyoruz. Temizlik firması olarak bizi seçerek ne kadar doğru bir iş yaptığınızı halılarınız temizlendikten sonra anlayacaksınız.

Ücretsiz Teklif Al


Bilgileri eksiksiz gönderin, size hizmet bedelini gönderelim.

Abone OL
Bültene abone olarak güncel fırsatlardan yararlanabilirsiniz!
Güncel Yazılarımız