Whatapps
0555 732 87 00

Zemin Cilalama Hizmeti

Zemin Cilalama

Üzerinde sürekli olarak bir trafik olmasından dolayı ev ya da iş yerlerimizdeki zeminler zamanla aşınır, yıpranır ve kirlenirler. Bu durum içinde yaşadığımız alanın kötü gözükmesine sebep olur.

Kötü görünüm hem kendimiz hem de çevremiz için hoş bir izlenim değildir. Aynı zamanda daha önemli bir problem de meydan gelir. Zamanla bu aşınan yüzeylerde iyice oturan, yapışan kirler ve zeminin derinliklerine sızan sıvılar sayesinde oluşmuş bakteriler sağlığımızı da tehdit etmeye başlar. Tüm bu problemlerden kurtulmak için firmamız zemin cilalama işleminde uzman ve kaliteli hizmeti ile siz değerli müşterilerinin yanındadır.

Firmamız zemin cilalama alanında müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda sunduğu iki alternatif ile en uygun çözümü uygular. Zemininizin daha uzun süre dayanıklı kalmasını ve parlaklığının göz kamaştırıcı şekilde olmasını isterseniz firmamız kristalize cilalama yöntemi ile yanınızda olur. Tabi bu seçeneklerin kullanılmasında zemininizin yapısının nasıl olduğu da önem taşır.

Ücretsiz Teklif Al

Mermerden ya da traverten gibi taşlara uygulanması tavsiye edilen kristalize cilalama yönteminde ortalama dayanıklılık süresi evlerinizde üç yıl şeklindedir. İş yerleri içinse yine ortalama bir yıldır. Tabi ki bu sürelerin geçerliliği için bu zeminler üzerindeki trafik yoğunluğuna da bağlıdır. Firmamızın yaptığı zemin cilalama işleminde kristalize cilalamayı kullandığınızda zemininizin bakımı, temizliği çok daha rahat bir hale gelecektir.

Zemin Cilalama İçin Uzman Adres

Dayanıklılık açısından kristalize cilalamaya göre daha az ömrü olan polimer cilalar da diğer alternatif olarak firmamızda sizin için mevcuttur. Parlaklık seviyesi de diğerine göre daha azdır. Fakat bu yöntemi zemin yüzeyinizden dolayı tercih etmeniz gereklidir. Çünkü PVC kaplı olan zeminlerde kullanılması mümkün olan tek zemin cilalama yöntemi budur. Bu cilalama sonrasında da bakım ve temizlik yine çok rahat bir hal alacaktır.

Daha iyi bir görüntü, dayanıklı ve temizlenmiş bir zemin için gerekli olan zemin cilalama işlemi aynı zamanda kayganlığı da azaltarak daha güvenilir bir alan sunmaktadır. Bu sebeplerden dolayı zeminlerinizi belli aralıklarda işinde uzman ellere cilalatmanız gerekmektedir. Bu işlemi yaparken firmamız kullandığı tüm ürünlerde standartlara uygun olanları tercih etmektedir. Çünkü kalitesiz ürünlerle yapılan cilalama işlemleri ömür olarak çok kısa olmakla beraber zemine de zarar verir. Hem paranız çöp olmuş olur hem de zemininiz daha iyi olması gereken yerde zarar görmüş hale gelir. Firmamızın güvenilir hizmetinde bu mağduriyetleri asla yaşamazsınız.

Zemin cilalama işleminde tüm aşamaları uzman bir şekilde uygularız. Cilalama yapmadan evvel zemindeki eski cilayı da çıkartarak kusursuz bir işlem için ilk adımı atmış oluruz. Sonrasında temizlenmiş ve kurumuş olan alana profesyonel makinelerimiz ve çalışma arkadaşlarımız ile cilalama işlemini uygularız. En iyi sonucu elde etmiş olarak siz değerli müşterilerimizin yüzündeki gülümseme ile yanınızdan ayrılırız.

Ücretsiz Teklif Al


Bilgileri eksiksiz gönderin, size hizmet bedelini gönderelim.

Abone OL
Bültene abone olarak güncel fırsatlardan yararlanabilirsiniz!
Güncel Yazılarımız