Whatapps
0555 732 87 00

Zemin Temizliği Hizmeti

Zemin Temizliği

Sağlıklı bir yaşam sürmenin temeli temiz bir ortamdan geçer. Ortamlarımızı ne kadar temiz tutmaya özen göstersek de bizim kontrolümüzde olmayan sebeplerden dolayı ortamlar kirlenir.

Basit temizleme yöntemleri ile kiri temizliği bir miktar temizleyebiliriz. Köklü bir temizlik için profesyonel bir temizlik firmasından hizmet almalısınız. Temizlik işini evde basit yöntemlerle yapabiliriz. Fakat bazı temizlik işleri var ki bu işleri evde yaptığımız yöntemler temizlemez. Yani evde basit yöntemlerle yaptığımız bu temizlik yeterli gelmez. Zemin temizliği ciddi bir iştir. Evde kullandığımız kimyasallar hem sağlığımızı tehdit eder, hem de zeminin yapısına büyük zarar verir. Zemin temizliği konusunda ekibimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Usta kadromuzla uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile zemin temizliği konusunda kusursuz hizmet veriyoruz. Temizlikte kullanılan tüm araç gereçleri bizzat kendi bünyemizden temin ediyoruz.

Ücretsiz Teklif Al

Müşteri memnuniyet ilkesine göre hizmet veren firmamız, müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun hizmet sunmaktadır. İstanbul ilinde hizmet veren firmamız okul, fabrika, şirket, ofis, hastane, okul, depo gibi mekânların temizliğini itina ile yapmaktadır. Zeminde oluşmuş boya lekelerini, yağdan dolayı kararan zeminlerin tadilatını ve temizliğini büyük bir ustalıkla yapıyoruz.

Zemin Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Zeminin kirlilik türüne göre temizlik araç gereç ve teçhizat kullanıyoruz. Çok ağır yağlı bir zemin için daha yoğun bir temizlik malzemesi kullanıyoruz.  Personelimiz temizlikle ilgili her konuda eğitimli olduğu için kirlerin nasıl çıkarılacağını çok iyi bilmektedir.  Müşterilerimizin özel talepleri olur ise bunlar da göz önünde bulundurularak temizlik hizmeti vermeye devam ediyoruz.  Zeminin genişliği ve kirlenme türüne göre, gerekli donanım ve personel sayısını belirliyoruz.  Örneğin temizlik yapılacak zemin bir ofisin zeminiyse bu ofis iki ana bölümden oluşuyorsa, bu mekânları iki gruba ayırdığımız personeller temizlemektedir.

Zemin Temizliği Nasıl Yapılır?

Zeminlerdeki yapışmış kötü görünümlü kirleri temizlemek için detaylı bir temizlik yapıyoruz. Zemin temizliği için şu işlemleri gerçekleştiriyoruz:

1) Zemini yüzeysel ve derinlemesine dezenfekte ediyoruz.

2) Zemin yüzeyinin yapısında değişiklikler yaparak zemin yüzeyini lekelere karşı daha dayanıklı hale getiriyoruz.

3) Zeminin aşınmasını engellemek için gereken önlemleri alıyoruz.

4) Sert zeminlerde kale bodur ve parke aralarındaki kir ve kötü görüntüyü tamamen ortadan kaldırıyoruz.

5) Mekânda bir tadilat yapılmış ise, boya, harç gibi artıkların kaba çöplerinin topluyoruz.

6) Kaba çöplerin toplanmasından sonra kalan kirlilikleri temizliyoruz.

7) Islak zeminlerde fayansların kenarlarında bulunan derz aralarındaki kötü ve kirli görünümü temizletip ortamı beyazlaştırıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Zemin temizliği konusunda neden bizi tercih etmeniz gerektiğini şu maddelerle özetleyebiliriz:

  • Uygun Fiyat
  • Kaliteli Hizmet
  • Müşteri Memnuniyet Odaklı Hizmet
  • Sınıf Temizlik
  • Sağlam Referans
  • Köklü Firma Olmamız
Ücretsiz Teklif Al


Bilgileri eksiksiz gönderin, size hizmet bedelini gönderelim.

Abone OL
Bültene abone olarak güncel fırsatlardan yararlanabilirsiniz!
Güncel Yazılarımız