Zemin Yıkama

Zemin Yıkama

Giderek artan ihtiyaçlara cevap vermek aynı zamanda sağlık ve temizlik konularına özen göstermek zorlaşmaktadır. Bu nedenle temizlik ve hijyenin sağlanması konusunda firmamız sizlere hizmet vermek amacıyla deneyimli ve alanında yetkin kişiler tarafından çalışmaktadır.
Temizlik konusunda birçok farklı alanlarda uygulanan yöntemler çeşitlilik göstermektedir.

Geniş alanlarda Zemin yıkama yapılıyor mu?

Evet. Firmamız temizlik personeli bulundurma konusunda işinde başarılı ve deneyimli kişileri istihdam etmektedir. Bu nedenle farklı alanlarda hizmet verebilen geniş bir çalışma alanında çalışmaktayız. Özellikle zemin temizliğinde teknolojik gelişmelerden faydalanarak araç tedariki ve uygun temizlik malzemeleri sağlanmaktadır. Zemin Yıkama hizmetlerimiz özellikle geniş kullanım alanları olan mekanlarda tercih edilmektedir.
Depo, hastane, avm, site, havaalanı gibi geniş zeminli atölye, mağaza ve plazalara hizmet verilmektedir. Zemin kullanım alanı ve malzemesi esas alınmaktadır. Zemin Yıkama alanda kullanılan döşemeye uygun şekilde gerçekleşmektedir. Parke, karo, çini, ahşap ve benzeri şekillerde birçok farklı zemin döşemeleri kullanılmaktadır. Bu zemin döşemelerinin her birine farklı malzemelerden oluşan temizlik maddesi kullanılmasına dikkat edilmektedir. Ayrıca temizlenecek alanın özelliğine uygun şekilde temizlik maddesi kullanılarak sağlık konusunda gerekli hassasiyet de gösterilmektedir.
Birbirinden farklı kullanım alanlarına ve ihtiyaç duyulan temizlik düzen ve sıklığına göre program oluşturulmaktadır. Bu program çerçevesinde hangi materyallerin temizlik maddesi olarak kullanılacağına karar verilmektedir. Ayrıca temizlik maddesinin uygulanmasında kullanılacak araçların tedariği, bu araçları doğru şekilde kullanacak personel istihdamı da sağlanmaktadır.
Özellikle ortak alan olarak kullanılan geniş mekanlarda, depo, arşiv, kütüphane, ambar gibi uzun süreli saklama alanı da içeren alanlara da zemin yıkaması, temizliği yapılmaktadır.

Alanların kontrolü, uygun araç ve temizlik maddesinin seçimi gibi konular uzmanlık gerektiren bir iş alanıdır. Bu konuda uzman personelimiz söz konusu alan ve mekana gelerek keşif yapmaktadır. Temizlik programı bu keşif sonucuna uygun şekilde düzenlenmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.