Whatapps
0555 732 87 00

Bağcı Grup İstanbul Temizlik Şirketleri

İstanbul Temizlik Şirketleri

İstanbul ilinde temizlik hizmeti veren yüzlerce firma bulunur. Uygun fiyata sağlam temizlik hizmeti almak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz. İstanbul ilinin tüm bölgelerine hizmet sunmaktayız. Hizmet kalitemizin kısa sürede farkına varan İstanbul bölge halkı İstanbul temizlik firmaları içinde bizi özel bir yere koydu. Bugün İstanbul ilinde tanınan ve bilinen bir firmayız. Bunu mutlu ettiğimiz müşteri kitlesine borçluyuz.

Temizlik işlerini profesyonel boyutta yapıyoruz. Amacımız sadece temizlik yapmak değil, yaşanabilir ortamlar inşa etmektir. Bu yüzden görünür noktaların temizliğinden çok evleri dip bucak temizliyoruz. Temizlik ilkelerini çok iyi biliyoruz. Temizliğin nasıl yapıldığını, yapılırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini, iyi bir temizliğin nasıl yapılacağını, kusursuz temizliğin tarifini çok iyi biliyoruz. Bu yüzden temizlik işlerimiz sonrası genelde müşterilerimiz bizi yoğun teşekkür yağmuruna tutarlar.

Ücretsiz Teklif Al

16 milyona yaklaşan nüfusa ev sahipliği yapan ve günden güne büyümeye devam eden İstanbul’da ailelerin ve çeşitli kurumların en büyük ihtiyaçlarının başında temizlik hizmeti gelmektedir. Yaşamın var olduğu her ortamda ihtiyaç duyulan düzenli temizlik hizmeti, kimi zaman kişiler tarafından yerine getirilen bir iş olsa da bazı kurumlarda bu işin profesyonel bir şekilde yapılması icab etmektedir. Bunun yanında bazı kişiler belli yaştan sonra temizlik ihtiyaçlarını gidermekte problem yaşadığı için, bazı çiftler ise karı-koca çalıştığı için zaman zaman evlerini temizletme ihtiyacı duyarlar. İnsanların bu tür ihtiyaçlarına İstanbul temizlik şirketleri cevap vermekte ve ev temizliği, villa temizliği, organizasyon temizliği, dış cephe temizliği ve daha onlarca farklı alanda temizlik hizmeti profesyonel bir şekilde verilmektedir.

Anadolu yakasının en büyük ilçelerinden olan Maltepe, temizlik şirketlerinin yoğun bulunduğu bir bölgedir. Özellikle çalışan nüfusunun fazla olduğu Maltepe ilçesinde ev temizliği ihtiyacı çok fazladır ve Bağcı Grup Temizlik Şirketi bu ihtiyaçları cevaplayabilmek için büyük çalışan kadrosuna sahiptir. Denize kıyısı olan Maltepe ilçesinde villa temizliği ve koltuk yıkama hizmetleri de Bağcı Grup tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir.

Anadolu yakasının bir başka kalabalık semti olan Ataşehir’de de firmamız temizlik hizmetlerini titizlikle yürütmektedir. Kadıköy’e yakınlığıyla bilinen Ataşehir ilçesinde çok sayıda özel kurum ofis temizliği hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Bunun yanında Ataşehir’de koltuk yıkama ve haşere ilaçlama gibi hizmetler de vatandaşlar tarafından sıkça talep edilmektedir.

Anadolu yakasının 500 bine yakın nüfusa sahip ilçesi Kartal’da çok sayıda firma ofis temizliği hizmeti almaktadır. Temizlik hizmetlerine sıkça başvurulan bu ilçede vatandaşların birçoğu ev temizliğinde de temizlik şirketlerinden destek almaktadır. Firmamız Kartal ilçesinde halıfleks yıkama ve koltuk yıkama gibi özel ilaçlar kullanılarak yapılan temizlik hizmetlerini de yerinde kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir.

İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden olan Kadıköy’de çok sayıda vatandaş çalışma hayatında aktif olarak rol almaktadır. Kadınların da sık bir şekilde çalışan olmasından kaynaklı temizlik şirketlerine büyük iş düşmektedir. Bağcı Grup Temizlik Şirketi de bu bölgede aktif bir şekilde faaliyet göstermekte, ev temizliği ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır. Bunun yanında çok sayıda firma günlük temizlik personeli ihtiyacına başvurmaktadır.

Anadolu yakasının en geniş yüz ölçümüne sahip ilçelerinden olan Ümraniye ilçesindeki temizlik şirketleri yoğun mesai harcamaktadır. Bağcı Grup Temizlik Şirketi tarafından da kaliteli bir kadroyla hizmet verilen bu ilçede vatandaşlar sıklıkla ev temizliği ve araç temizliği konusunda firmamıza başvurarak kaliteli hizmet almaktadır. Halıfleks temizliğinin de sıkça başvurulduğu Ümraniye ilçesinde mağaza temizliği ve AVM temizliği hizmetleri de firmamız tarafından sağlanmaktadır.

İstanbul’un en fazla ziyaretçi ağırlayan ilçelerinden olan Beyoğlu, temizlik şirketleri için de büyük bir iş alanını oluşturmaktadır. Beyoğlu’nda hizmet veren kafeler, restorantlar ve daha birçok firma iş yeri temizliğini firmamızın anlaşmalı temizlikçilerine yaptırmaktadır. Bazı firmalar ise full time temizlik personeli tutarak temizlik ihtiyaçlarını çözümlemektedir. Beyoğlu ilçesi bir anlamda yabancılar için Türkiye’nin vitrini konumunda bulunduğu için temizliğe özel bir önlem verilen ilçelerden birisi olma özelliğine sahiptir.

İstanbul’un son yıllarda en fazla gelişim gösteren ilçelerinden olan Beylikdüzü’nde çok sayıda büyük fabrika yer almasından dolayı, fabrika temizliği konusunda büyük bir talep bulunmaktadır. Bölgede çalışan nüfusunun fazla olması, ev temizliği konusunda da temizlik şirketlerinin işini artırmaktadır. Bu bölgede faaliyet gösteren temizlik şirketleri talebe yetişme konusunda bazen sıkıntılar dahi yaşayabilmektedir. Firmamız Beylikdüzü bölgesinde her türlü temizlik faaliyetlerini yerine getirecek şekilde hazırlıklıdır.

İstanbul’un en yoğun ilçelerinden olan Bağcılar’da gerek vatandaşlar, gerek firma sahipleri yoğun bir şekilde temizlik ihtiyacı duymaktadırlar. Mağaza temizliği, okul temizliği ve genel dış cephe temizliği hizmetlerinin en fazla sağlanan temizlik hizmeti olmaktadır. Bunun yanında vatandaşlar sık bir şekilde ilaçlı halı temizliği konusunda da profesyonellerden destek almayı tercih etmektedir. Bağcılar temizlik şirketlerinin arasında en fazla tercih edilen firmaların başında Bağcu Grup Temizlik Şirketi gelmektedir.

Eski İstanbul olarak adlandırılan bölgenin büyük bir kısmını içine alan ve Türkiye’nin en fazla turist alan bölgelerini de içine alan Fatih ilçesinde temizlikle ilgili büyük bir talep bulunmaktadır. Bezmi Alem Hastanesi ve  Medipol Fındıkzade Hastanesi gibi büyük hastaneleri bünyesinde barındıran Fatih’te hem hastane temizliği, hem de okul temizliği ihtiyacı başgöstermektedir. Bunun yanında çok sayıda turistlere hizmet veren mekan sahipleri tam zamanlı temizlik personeli çalıştırmakta ve genel anlamda temizlik konusundaki sıkıntılarını çözmektedir. Şirketimiz bu ilçede de aktif bir şekilde faaliyet yürütmektedir.

İstanbul Avrupa yakasının en uç noktasındaki ilçe olan Silivri’de ofis temizliği, ev temizliği, iş yeri temizliği, yemekhane temizliği ve fabrika temizliği konularında büyük bir ihtiyaç hasıl olmaktadır. Bu ihtiyaçların çözülebilmesi maksadıyla firmamız Silivri bölgesinde geniş bir ekiple çalışmalarını yürütmekte ve taleplere yetişmek için çaba göstermektedir.

Beylikdüzü ilçesinin hemen karşısında yer alan Esenyurt’ta çok sayıda fabrika bulunmaktadır. Özellikle Kıraç bölgesinde yer alan bu fabrikalar sürekli olarak iş yeri temizliği ihtiyacı duymaktadır. Kalabalık bir işçi grubuyla çalışılan bu ortamlarda profesyonel temizlik hizmeti sağlayan birkaç temizlikçi bulunmakta ve ofis odalarından işçilerin çalıştığı bölümlere kadar detaylı temizlik yapılmaktadır.

İstanbul’un en lüks semtlerinden biri olan Şişli ilçesinde ev temizliği çok büyük bir ihtiyaçtır. Bu ilçede yaşayan kadınlara bakıldığında ev hanımı oranı bir hayli düşüktür. Bu sebeple hem kendi iş temposu, hem de evin yüklerini kaldırmakta güçlük çeken kadınlar ev temizliğini ücreti mukabilinde yaptırmayı tercih etmektedir. Temizlik firmamız Şişli ilçesinde de çok sayıda haneye ev temizliği hizmetini gerçekleştirmektedir.

İstanbul’un en gözde semtlerinden Beşiktaş, bünyesinde çok sayıda özel şirketi barındırmaktadır. Hergün onbinlerce konuk ve turist ağırlayan Beşiktaş’ta hem firma temizliği hizmeti, hem de sahil boyunca dizilen işletmelerin mekan temizlikleri şirketimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. İstanbul’un vitrini olarak değerlendirilebilecek olan Beşiktaş’ta vatandaşlar da ev temizliği yaptırma konusunda tercihini firmamızdan yana kullanmaktadır.

İstanbul’un kuzey bölgesinde D-100 karayolu ile TEM otoyolu arasında kalan Başakşehir ilçesinde temizlik şirketi ihtiyacı bir hayli fazladır. Bölgede Bağcı Grup Temizlik Şirketi dışında birkaç farklı temizlik şirketi daha bulunsa dahi, bölgenin temizlik ihtiyacının büyük kısmını şirketimiz karşılamaktadır. Bu bölgedeki vatandaşların büyük bir bölümü halıfleks yıkama, koltuk yıkama ve genel ev temizliği konularında destek istemektedir.

Yüzölçümü bakımından İstanbul’un en küçük ilçelerinden olsa da oldukça yoğun bir nüfusa sahip olan Bayrampaşa’da temizlik hizmetleri bir hayli önemlidir. Bayrampaşa’da yaşayan vatandaşlar temizlik şirketleri ile oldukça içli dışlıdır ve sürekli çeşitli konularda temizlik şirketlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu bölgede makine sanayiinin de fazla olması ayrıca bir temizlik ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır. Çok sayıda dev fabrikaya da ev sahipliği yapan Bayrampaşa ilçesinde Bağcı Grup Temizlik Şirketi olarak çok sayıda firmanın temizlikle ilgili ihtiyaçları tarafımızca karşılanmaktadır.

Bahçelievler ilçesinde genel anlamda kalbur üstü denilebilecek ailelerin yaşadığı gibi, maddi durumu çok iyi olmayan ailelerin de aynı zamanda yaşadığı bir semt olma özelliğine sahiptir. Özellikle semtin D-100 karayoluna bitişik olan bölümlerindeki kalbür üstü vatandaşlar yoğun bir şekilde temizlik hizmetlerinden faydalanmakta ve temizlik şirketlerinin telefonlarını aşındırmaktadır. Bahçelievler ilçesinin iç kesimlerinde ise daha çok dükkanlar ve restoran tarzı işletmeler temizlik ihtiyacı duymaktadır.

Bakırköy’de yaşı 70 ve üzeri olan nüfusun sayısı bir hayli fazla olduğu için genellikle temizlik şirketleri bu bölgede yoğun bir şekilde faaliyet gösterir. Bakırköy temizlik şirketi denilince ilk akla gelen firmalardan olan Bağcı Grup Temizlik Şirketi bu bölgede aktif olarak temizlik ihtiyaçlarını giderici hizmetler vermektedir. Ev temizliğinin yanında iş yeri temizliği ve dış cephe temizliği gibi hizmetler de profesyonel olarak firmamız tarafından sağlanmaktadır.

İstanbul’un sahil şeridine sahip güzide ilçelerinden olan Zeytinburnu’nda deri ve konfeksiyon üzerine kurulan firmaların yanında çeşitli sektörlerde binlerce firma faaliyet göstermektedir. İşyeri temizliği anlamında büyük bir temizlik ihtiyacının yaşandığı Zeytinburnu ilçesinde firmamız kaliteli kadrosuyla tüm yaşanan ihtiyaçlara elini uzatmaktadır. Zeytinburnu bölgesinde yaşayan vatandaşların aynı zamanda halıfleks temizliği, koltuk temizliği ya da araç içi temizliği gibi ihtiyaçlarına da karşılık verilmektedir.

TEM otoyolunun hemen altında bulunan ve devasa bir yüzölçümüne sahip olan Gaziosmanpaşa’da nüfusun kalabalık oluşu, ilçede vatandaşların ve firmaların profesyonel temizlik desteği alma ihtiyacını da artırmıştır. Çok sayıda alışveriş merkezi ve fabrikanın bulunduğu bu bölgede hem işyeri ve ofis temizliği anlamında, hem de gündelik ev temizlikleri konusunda Bağcı Grup Temizlik Şirketi hizmet vermektedir. Çok sayıda okulun yer aldığı Gaziosmanpaşa ilçesinde okul temizliği hizmeti de sıklıkla talep edilen temizlik hizmetleri arasındadır.

İstanbul’un en lüks mekanlarını içinde barındıran Sarıyer’de temizlik şirketi ihtiyacı bir hayli fazladır. Özellikle ünlü isimlerin en fazla zaman geçirdiği ilçe olarak gösterilen Sarıyer’de halkla iç içe olan hemen hemen tüm firmalar anlaşmalı full time temizlik personeli tutarak müşterilerine nezih ortamlar sunmayı amaçlamaktadır. Bunun yanında villa temizliği, tekne temizliği ve yat temizliği gibi İstanbul’un diğer ilçelerinde pek talep edilmeyen farklı temizlik ihtiyaçları Sarıyer ilçesinde sıklıkla talep edilebilmektedir. Hemen hemen her gün televizyonlarda görmeye alışık olduğumuz ünlü isimler evlerini düzenli olarak temizlik şirketlerine temizletmektedirler.

Türkiye’nin dört bir yanından vatandaşların göç ettiği İstanbul şehrinde hemen hemen her sektörde temizlik şirketlerine iş düşmektedir. Yukarıda sayılan ilçelerin dışında kalan Pendik, Güngören, Tuzla, Büyükçekmece, Avcılar, Çekmeköy ve diğer ilçelerde de uzun yıllardan bu yana hizmet veren Bağcı Grup Temizlik Şirketi, kaliteli bir şekilde sunduğu temizlik hizmetleriyle müşteriler tarafından talep edilen ihtiyaçların profesyonel bir yaklaşımla giderilmesini hedeflemektedir. Hizmet kuruluşu olarak çok sayıda etik değere sahip olan firmamızın hizmet standartları ve kalitesi, diğer temizlik şirketlerine de örnek teşkil edecek seviyededir. İstanbul’da yer alan tüm ilçelerin dışında Marmara Bölgesinde yer alan diğer illerde de faaliyet gösteren firmamız, hizmet kalitesi anlamında temizlik şirketleri arasındaki öncü konumunu devam ettirmenin yanında, bölgede en fazla tercih edilen ve temizlik denilince ilk akla gelen şirket olma konusunda da emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Ücretsiz Teklif Al


Bilgileri eksiksiz gönderin, size hizmet bedelini gönderelim.

Abone OL
Bültene abone olarak güncel fırsatlardan yararlanabilirsiniz!
Güncel Yazılarımız