Whatapps
0555 732 87 00

İstanbul halı yıkama hizmetlerinden yararlanmak isterseniz şirketimizin profesyonel hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Halı yıkama konusunda yılların tecrübesine sahip şirketimiz ile halılarınız ilk gün ki kadar temiz ve hijyenik olacaklar.
Kaliteli ve güler yüzlü personeli ile yılların deneyimine sahip temizlik anlayışımızla hijyeni yeniden tanımlayarak evlerinizde sağlıklı bir ortam hazırlıyoruz.
Gözünüze fazlasıyla masum görünen halılarınız, ne kadar süpürürseniz süpürün profesyonel halı yıkama işlemi yaptırmadığınız müddetçe birer bakteri ve toz yuvasıdırlar. Bakteri ve halı böceklerinin üremsi ve konaklaması için evde ki en uygun yer olan halılarınızı sağlığınız açısından düzenli aralıklarla mutlaka profesyonel halı yıkama işlemi yapan yerlerde yıkatmalısınız. Özellikle üst solunum yolu hastalıklarını sık geçirenler, alerjik bünyeler ve alerjik astım ya da astım hastası olanların halılarının temizliği konusunda çok daha titiz olmalar gerekmektedir. Tabi ki küçük yaşta çocuğu olanlar ve evcil hayvan besleyenlerde sağlıklarını korumak ve idame ettirmek adına halı temizliklerini ihmal etmemeliler. Aslında oldukça basit görünen halı temizliğine dikkat edilmediği müddetçe birçok sağlık sorunu ortaya çıkabildiği gibi yaşam kalitenizi etkileyecek problemlerde baş gösterebilir.

İstanbul Halı Yıkama İle Sağlığınızı Koruyun

Firmamız yılların deneyimi ve temizlik konusunda ki hassasiyetini bütün çalışanlarına özel eğitimler ve kurslar vererek nesilden nesle aktarmıştır. Tüm çalışanlarımız temizlik konusunda profesyonel kurslara katılmakla birlikte deneyim sahibi ve hangi eşyayı nasıl temizleyeceğine dair bütün bilgilere sahiptir.
Halı yıkamada incelikli ve bilgi gerektiren bir işlemdir. Firmamızın deneyimli ekip üyeleriyle birlikte halılarınızın emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. Halı yıkama işlemini gerçekleştirmeden önce dokuma türüne göre oldukça hassas davranan çalışanlarımız, yıkama sonrasında halınızı ilk gün ki renkleriyle bulacağınızı garantiliyor. İstanbul halı yıkama denilince akla ilk gelen firmamız sayesinde tüm evler daha hijyenik ve temiz.
Klasik bir halı yıkama işlemi seansı, öncelikli özel vakumlu cihazların yardımıyla halınızın üzerinde ki tozları ve kirleri vakumlamakla başlıyor. Daha sonra bol su ile ıslatılan halılarınız özel halı yıkama şampuanları yardımıyla iyice köpürtülerek yıkanıyor. Köpüklüleri gitmeden yine özel vakumlarla köpükleri vakumlanan halılarınız yine bol su ile bu defa durulandıktan sonra kurumaya bırakılıyor. Halı yıkama esnasında kullanılan hiçbir ürün insan ve hayvan salığını tehdit edici bir kimyasal içermemekle birlikte, halınızı yıpratacak ya da renginin atmasına neden olacak hiçbir madde içermiyor

Write a comment