Whatapps
0555 732 87 00

[cmsmasters_row][cmsmasters_column data_width=”1/1″][cmsmasters_text]

Cam temizliği denilince surat ifadeleri hemen değişir. Konu birde dış cephe cam temizliği olursa, yüksekten korkmayanımız varsa da birden korkar olur. Dış cephe kirliliği zamanla hava şartları nedeniyle oluşan, görüntü kirliliği oluşturan ve temizlenmesi oldukça zor olan bir olaydır. Dış cephe temizliği hakkında birçok fikir vardır. Bu önerilerin hangisini zaman bulup yapabilirsiniz o bilinemez. İstanbul cleaning company her zaman olduğu gibi bu konu da da yardımınıza yetişiyor. Dış cephe temizlik konusun sizlere yardımcı olacak firma seçiminiz de dikkatli olmalı ve işinin ehli olan kişilerle çalıştığınızdan emin olmalısınız. Dış cephe temizliğinde belli başlı kurallar bulunur.

Dış cephe cam silme, konusunda uzman bir ekiple çalışmanız, yapılan işlemlerin sonunda sizleri tatmin etmelidir. Yeni uygulanan iş kurallarına göre tüm temizlik şirketleri iş güvenliğine uygun sertifikalı personel çalıştırmak zorundadırlar. Plaza cam silme esnasında yüksekte çalışabilir sertifikası bulunmayan personel çalıştırılamaz. İş güvenliği sertifikasının önemi kadar kullanılan ekipmanlar da yasaya uygun olmalıdır. Dış cephe cam temizlikleri belirli aralıklarla yapılmalıdır. Bunun için en iyi temizlik şirketleri içerisinden seçeceğiniz firma ile sözleşme yapmanız mümkündür. Plaza cam temizliği esnasında olduğu gibi, yükseklik olduğundan dolayı recidance cam temizliği esnasında da tüm belgelere ve ekipmanlara sahip olmak gerekir.

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır

Can hafife alınacak bir olay değildir. Yüksekte çalışabilmek uzmanlık ve dikkat gerektirir. Belirli yaşın üzerine gelmiş kişiler bu işi yapamamaktadır. Bulunduğunuz binanın camlarında giydirme olarak adlandırılan reklam afişleri bile olsa her türlü çözüm sizlerle paylaşılmaktadır. Yükseklik boyutuna göre asma sepet, vinç, örümcek vinç, makaslı platform, teleskopik uzatma gibi ekipmanlardan yardım alınabilir.

İstanbul temizlik şirketi konusunda yelpazesi geniş bir potansiyele sahiptir. Firmalar genellikle anlaşmanız koşulu ile iş içerisin de kullanacakları tüm kimyasal malzemeleri kendi bünyelerinden temin ederler. Pencere kenarların da bulunan, soğuk önleyici silikon veya plastikler hava koşulları nedeniyle sıklıkla deforme olmakta ve sizlere sürekli masraf çıkartmaktadır. Bununla karşılaşmamak için dış cephe cam temizliklerinizin periyodik olarak yapılması gerekmektedir. Temizlik şirketleri cam temizliği konusunda hassas davrandıklarından dolayı, işlem esnasında özel solüsyonlar ve bezler kullanarak camlara kesinlikle zarar vermemektedir.

Dış Cephe Cam Temizliği İstanbul

Temizlik firması sırf cam temizliği alanında eğitim verdiği personeliyle sahaya çıkmaktadır. Firmalar da iş bölümleri alan olarak belirlenmiş olup her personele alanı içinde eğitim vermiş sertifikaları yaptığı işlere göre alınmıştır. Dış cephe temizliği zor ve dikkat isteyen bir iştir. Bu temizlik esnasında temizlik şirketi her zaman destekçinizdir. Dış cephe ve camlarınız her zaman sizi yansıtır. Yapınızın şekline göre bir yol izlenen dış cephe cam temizliği konusun da işini özenle yapan şirket personelleri ile büyük bir sorun daha ortadan kalkıyor. Binanızın önünden geçenler artık özenerek bakacaklar. Sizler de gönül rahatlığı ile camlarınızdan dışarıyı parlak bir görüntü ile seyredebileceksiniz.

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]

Write a comment