Whatapps
0555 732 87 00

Ev Temizlik Şirketleri

Ev Temizliği

Ev temizliği hizmetlerimizden yararlanarak düzenli temizlik planı oluşturur ve hayatınızdaki diğer önemli şeylere odaklanabilirsiniz.

Dip köşe temizlik nasıl yapılır, diye düşünmenize gerek kalmadan profesyonel temizlik hizmetlerimizin farkını bizimle yaşayabilirsiniz. Uzmanlık alanımız olan temizlik konusunda size her zaman en iyisini ve en kalitesini sunuyoruz.

Temizlik hizmetlerinde doğal ürünler kullanarak yaşam alanı sağlık standartlarınızı yükseltiyoruz. Profesyonel ve deneyimli kadromuzla hayatınızı kolaylaştıracak yüksek kalite standartlarında ev temizliği hizmeti alırsınız.

İhtiyacız olan temizlik için gereken koşulları siz belirleyebiliyorsunuz. Nasıl bir temizliğe ihtiyacınız varsa, belirtmeniz yeterli olacaktır. Dünya standartlarında temizlik hizmeti garantisiyle, evinizin her köşesinin hijyenik olmasını sağlıyoruz. Tadilat sonrası temizlik hizmetlerimizle nasıl baş edeceğim dediğiniz tüm temizlik sorunlarını hızlı ve güvenilir şekilde çözüyoruz.

Ücretsiz Teklif Al

Ev temizliği hizmeti almak istiyorum, ama bu hizmete neler dâhil bilmiyorum da diyorsanız işte size profesyonel ev temizliği hizmetimizin detayları şu şekildedir;

 • Mobilyaların, koltukların ve eşyaların silinmesi,
 • Yerlerin süpürülmesi ve silinmesi,
 • Camların içerden ve dışarıdan silinmesi,
 • Mutfak dolapları ve mutfak araç gereçlerinin temizlenmesi,
 • Banyo dolapları ve banyonun diğer alanlarının temizlenmesi,
 • Çöplerin toplanması ve atılması,
 • Genel düzenlemelerin yapılması,
 • Varsa balkonların süpürülüp silinmesi,
 • Yatak odasında yatak çarşaflarının değiştirilmesi ve eşyaların düzenlenmesi,
 • Buzdolabı ve fırın içlerinin temizlenmesi,
 • Kapı ve pencerelerin silinmesi,
 • Tuvalet ve lavaboların dezenfekte edilmesi,
 • Evin genel olarak toplanması ve havalandırılması şeklindedir.

Ayrıca ihtiyacınıza özel temizlik taleplerinizi de karşılayarak size tam teşekküllü bir hizmet sunuyoruz.

Profesyonel Ev temizliği Hizmeti Nasıl Planlanır?

Profesyonel ev temizliği hizmetlerimiz tamamen sizin planınıza göre ayarlanır. Ev temizliği planınızı istediğiniz zaman aralıklarında istediğiniz şekilde planlayabilirsiniz. Ev temizliği hizmeti alırken özel hizmet olanaklarından da yararlanabilirsiniz.

Cam temizliği için daha etkin bir temizlik hizmeti almak istiyorsanız belirtebilirsiniz. Günlük, haftalık, birkaç günde bir ya da aylık olarak ev temizliği hizmeti planlaması yapabilirsiniz. Evde olmadığınız zamanlarda, istediğiniz saatlerde temizlik hizmeti alabilirsiniz. Temizlik hizmet türünü belirleyerek temizlik hizmeti başvurusu yapmanız da mümkündür. Banyo temizliği sizin için daha önemliyse bunu belirtebilirsiniz.

Standart ev temizliği hizmetlerimizde banyo, mutfak gibi hijyenin daha önemli olduğu alanlarda dezenfekte işlemleri yapılır Evinizin tüm alanları aynı titizlikle temizlenir. Temiz, ferah ve hijyenik bir yaşam alanına sahip olursunuz. Kullandığınız temizlik ürünleri doğal ürünler olduğundan sağlıklı yaşam alanı konforunu yaşayabilirsiniz. Üç kolay adımda temizlik hizmeti planınızı yağabilirsiniz;

 • Uygun bir plan seçin.
 • Programınızı ayarlayın.
 • Mükemmel temizlik hizmetini alın.

Profesyonel Ev temizliği Hizmetlerinden Nasıl Yararlanabilirim?

Dijital çözümlerimizle temizlik hizmetlerimizden en kolay şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz. İnternet sitemiz üzerinden ihtiyacınız olan temizlik türünü seçerek başvuru yapabilirsiniz. Mutfak temizliği ya da banyo temizliği sizi zorluyorsa haftalık olarak ev temizliği hizmeti almanız yükünüzü büyük ölçüde hafifletir.

Yoğun iş temposunda ev temizliğinin sıkıntısını yaşamak sizi yoracaktır. Profesyonel temizlik hizmetlerimiz sistemli ve sorunsuz hizmetlerdir. Temizlik planınızı otomatik olarak yapabilirsiniz. Zamanınızı iyi yönetmek için ev temizliği hizmetlerinde profesyonel hizmet almalısınız.

Kaliteli bir yaşam için öncelikle yaşam alanınızın kalitesini yükseltmelisiniz. Ödüllü bir ev temizliği firması olarak temel amacımızı hayat kalitenizi yükseltmektir. Hiçbir detayla uğraşmadan kolay, hızlı ve güvenilir ev temizliği hizmeti almanızı sağlıyoruz. Ev temizliği artık sizin için bir sorun olmaktan çıkıyor.

Oldukça cazip fiyatlarla profesyonel ev temizliği hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hayatınızın evde geçen kısmını dinlenerek ve keyifli geçirmek için ev temizliği işlerinden kendinizi kurtarabilirsiniz. Daha verimli daha keyifli bir ev hayatı için zamanınızı size hediye edecek profesyonel temizlik hizmetlerimizi keşfedebilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Al


Bilgileri eksiksiz gönderin, size hizmet bedelini gönderelim.

Abone OL
Bültene abone olarak güncel fırsatlardan yararlanabilirsiniz!
Güncel Yazılarımız