Ev Temizliği

Ev temizliği, genelde bayanlar için özellikle de çalışan bayanlar için oldukça zorlayıcı ve yorucu bir işlemdir. Gününün yaklaşık 9-10 saatini işe ve trafikte geçiren bayanlar birde uykunun dışında evde geçirecekleri 3-4 saatlerinden bir veya iki saatini evin işine ayırmak durumunda kalırlar. Kalan azıcık zaman diliminde de ailesine vakit ayırmaya çalışan bayanların ne yazık ki kendilerine ayıracak pek fazla vakitleri kalmamış gibi görünüyor.

Firmamız yoğun çalışma temposuna sahip insanların omuzlarında ki ev temizliği yükünü hafifletmek hatta tamamını almak adına profesyonel bir şekilde kendinden emin adımlarla ilerliyor. Kaliteli ve güvenilir hizmetten asla ödün vermeyen firma çalışanlarımızla kısa bir süre içinde bütün evinizi temizleyip pırıl pırıl yapma garantisi veriyoruz.

Ev Temizliği İçin Tek Adres

Çalışma şartlarınıza veya ihtiyaçlarınıza göre ister tam zamanlı ister part time bir şekilde temizlik hizmeti alacağınız sistemi sizin zamanınıza göre ayarlıyor, randevu sistemine göre çalışıyoruz. Dilerseniz bir gün önceden randevunuzun tarihini değiştirebilir hatta esnek çalışma saatlerini bile deneyebilirsiniz. Aynı anda evinizin büyüklüğü ya da işin büyüklüğüne göre birden fazla personelle birlikte de temizlik işlemini tamamlayabilir, evinizi tertemiz olmuş şekilde size geri emanet edebiliriz.
Yeni ev temizliği, boya sonrası temizlik, tadilat sonrası temizlik, boş daire temizliği gibi tüm özel durumlarınızda bir telefonunuz ile her zaman için yanınızda olacağımızı unutmayın. Kaliteli, güvenilir ve deneyimli ekip çalışanları ile sizi asla yarı yolda bırakmayacağımızın garantisini verebilirim. Telefon aracılığıyla aradığınız firmamızı sizin için uygun olan tarihlerden birine randevu alabilirsiniz. İstediğiniz tarih ve saat dilimi içerisinde temizlik personelimiz, tüm ekipmanlarımız ve kullanılacak deterjan ve malzemelerimizle temizliğe hazır bir şekilde kapınızda olacağız.

Tüm ekip üyeleri deneyimli ve sürekli olarak eğitimlerle desteklenen kariyerinde oldukça başarılıdır. Hangi eşya da hangi deterjanı kullanmasını gerektiğini, hangi lekeyi neyin iyi çıkardığını oldukça iyi bilen çalışanlarımızdan memnun kalmamak elde değil. Ayrıca temizlik esnasında eşyalara hiçbir zarar gelmeyeceğini kullanılan deterjanların insan ve hayvan sağlığını olumsuz yönde etkileyebilecek hiçbir yabancı madde içermediğini belirtmekte fayda var. Kısaca temizlik sonrası çocuklarınızla birlikte gönül rahatlığıyla tertemiz evinizin keyfini çıkarabilirsiniz.
Tadilat sonrası ne kadar evi silersen sil yinede etraf bir türlü tozdan arınmaz. Bu gibi durumlarda her zaman için yorulup kendinizi paralamak yerine profesyonel hizmetlerden faydalanmalısınız. Tadilat sonrası getirilecek özel ekipmanlarla evinizde tozdan eser kalmayacak, hem temiz hem de yenilenmiş evinizin keyfini sürebilirsiniz.

Tüm Ev Temizliği

Camların, kapıların, halıların, yerlerin, tüm odaların kısacası baştan aşağı tüm evinizin temizlendiği ev temizliği ile kendinizi yenilenmiş gibi hissedeceksiniz. Eve adımınızı attığınız anda burnunuza gelen o temiz ev kokusu, uzun süre burnunuzdan gitmeyeceğini garanti edebiliriz. Bizi seçtiğiniz için asla pişman olmazsınız.