Whatapps
0555 732 87 00

İstanbul Halı Yıkama Hizmeti

İstanbul Halı Yıkama

Halı yıkama şirketi olarak müşteri memnuniyeti odaklı kalite standartları ilkelerini benimseyerek geliştirmeye devam etmekteyiz.

Çok sayıda olumlu deneyimlerimiz ve referanslı müşteri memnuniyeti siz değerli müşterilerimize verdiğimiz önemin bir göstergesi olarak halı yıkama hizmetlerimize devam etmekteyiz. Halı yıkamada güvenli, profesyonel, kaliteli, hijyenik ve sağlıklı hizmet koşullarında hedefimize devam etmekten mutluluk duymaktayız.

Halı temizliği belirli zaman dilimlerinde yapılması gerekmektedir. Eğer bunu evinizde elektrik süpürgesi veya kendiniz yapıyorsanız yeterince temizlik sağlanamadığı gibi zamanınızdan da gelen su faturası nedeniyle cebinizden de gereğinden fazla ödün vermeniz gerekir.

Ücretsiz Teklif Al

Halı Yıkama Konusunda Vazgeçilmez Adresiniz

Firmamız halı yıkama temizliği olarak halılarınızı belirttiğiniz adresten alıp cinsine göre ayırıp üst düzey makinalar sistemimizle temizleyip kurutup poşetleyip istediğiniz gün sizlere getirerek hem zamanınızdan hem cebinizden tasarruf sağlamaktayız.

Halı yıkama konusunda uzman, işini bilen güvenilir bir firmayla çalışmak gerekmektedir. Halıların cinsi, niteliğini hakkında bilgi sahibi olan, hangi nitelikte halıyı hangi temizlik malzemelerini kullanarak temizleyeceğini bilmeyen bir firma ekibiyle halılarınız zarar görmekte, yeterli hijyen sağlanmamakta ve yıpranmaktadır.

Halı Yıkama İşinde Kullanılan Malzemenin Önemi

Halı yıkama için kullanılan temizlik ürünleri şampuanlar çok önem ve hassasiyet duyduğumuz konulardandır. Bu konuda son derece hassas davranmaktayız. Halı yıkama firması olarak haftanın her günü 7/24 hizmet vermekte halılarınız için kimyasal maddeler içermeyen, halınızın markasına ve hammaddesine göre ona en uygun yüzlerce çeşit bitkisel ve organik şampuanlar kullanmaktayız.

Yıkadığımız halıların temizliği konusunda uzman olan kalite kontrol birimlerimiz aracılığı ile kontrol edilmekte yeterince hijyen sağlanmadığını düşündüğümüz halıyı tekrar işleme alıp yeterli hijyeni sağlamaktayız. Son olarak koku ve parfüm işlemi yapıp paketleme aşamasına geçmekteyiz. Halılarınız belirtiğiniz adresten teslim aldığımız gibi yine belirttiğiniz adrese belirttiğiniz zamanda ücretsiz teslim edilmesi konusunda hassasiyetimizi göstermekteyiz.

İstanbul Halı Yıkama Hizmeti Almak İçin Bir Alo Deseniz Yeter

Yılların deneyimi ve tecrübesine sahip firmamız, hizmette sınır tanımıyor. Halılarınızı bir telefonunuzla dilediğiniz saatte evinizden alıyor, sizi mağdur etmeyecek kadar kısa bir sürede tekrar evinize teslim ediyoruz. İstanbul halı yıkama hizmeti veren firmalar arasında bir numara olduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımızın bir teminatıdır. Hizmetten yararlanmak içinse yorulmanıza firmamıza kadar gelmenize bile gerek yok, bir alo demeniz yeterli.

İstanbul halı yıkama hizmetlerinden yararlanmak isterseniz şirketimizin profesyonel hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Halı yıkama konusunda yılların tecrübesine sahip şirketimiz ile halılarınız ilk gün ki kadar temiz ve hijyenik olacaklar.
Kaliteli ve güler yüzlü personeli ile yılların deneyimine sahip temizlik anlayışımızla hijyeni yeniden tanımlayarak evlerinizde sağlıklı bir ortam hazırlıyoruz.
Gözünüze fazlasıyla masum görünen halılarınız, ne kadar süpürürseniz süpürün profesyonel halı yıkama işlemi yaptırmadığınız müddetçe birer bakteri ve toz yuvasıdırlar. Bakteri ve halı böceklerinin üremsi ve konaklaması için evde ki en uygun yer olan halılarınızı sağlığınız açısından düzenli aralıklarla mutlaka profesyonel halı yıkama işlemi yapan yerlerde yıkatmalısınız. Özellikle üst solunum yolu hastalıklarını sık geçirenler, alerjik bünyeler ve alerjik astım ya da astım hastası olanların halılarının temizliği konusunda çok daha titiz olmalar gerekmektedir. Tabi ki küçük yaşta çocuğu olanlar ve evcil hayvan besleyenlerde sağlıklarını korumak ve idame ettirmek adına halı temizliklerini ihmal etmemeliler. Aslında oldukça basit görünen halı temizliğine dikkat edilmediği müddetçe birçok sağlık sorunu ortaya çıkabildiği gibi yaşam kalitenizi etkileyecek problemlerde baş gösterebilir.

İstanbul Halı Yıkama İle Sağlığınızı Koruyun

Firmamız yılların deneyimi ve temizlik konusunda ki hassasiyetini bütün çalışanlarına özel eğitimler ve kurslar vererek nesilden nesle aktarmıştır. Tüm çalışanlarımız temizlik konusunda profesyonel kurslara katılmakla birlikte deneyim sahibi ve hangi eşyayı nasıl temizleyeceğine dair bütün bilgilere sahiptir.
Halı yıkamada incelikli ve bilgi gerektiren bir işlemdir. Firmamızın deneyimli ekip üyeleriyle birlikte halılarınızın emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. Halı yıkama işlemini gerçekleştirmeden önce dokuma türüne göre oldukça hassas davranan çalışanlarımız, yıkama sonrasında halınızı ilk gün ki renkleriyle bulacağınızı garantiliyor. İstanbul halı yıkama denilince akla ilk gelen firmamız sayesinde tüm evler daha hijyenik ve temiz.
Klasik bir halı yıkama işlemi seansı, öncelikli özel vakumlu cihazların yardımıyla halınızın üzerinde ki tozları ve kirleri vakumlamakla başlıyor. Daha sonra bol su ile ıslatılan halılarınız özel halı yıkama şampuanları yardımıyla iyice köpürtülerek yıkanıyor. Köpüklüleri gitmeden yine özel vakumlarla köpükleri vakumlanan halılarınız yine bol su ile bu defa durulandıktan sonra kurumaya bırakılıyor. Halı yıkama esnasında kullanılan hiçbir ürün insan ve hayvan salığını tehdit edici bir kimyasal içermemekle birlikte, halınızı yıpratacak ya da renginin atmasına neden olacak hiçbir madde içermiyor

Ücretsiz Teklif Al


Bilgileri eksiksiz gönderin, size hizmet bedelini gönderelim.

Abone OL
Bültene abone olarak güncel fırsatlardan yararlanabilirsiniz!
Güncel Yazılarımız