Whatapps
0555 732 87 00

Dış Cephe Temizliği Hizmeti

Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği artık modern yaşantımızın bir parçası haline geldi. Özellikle gelişen inşaat sektöründe teknolojik yapı malzeme kullanım sıklığının artması dış cephe temizliğini ön plana çıkardı.

Çevreye duyarlı nesiller yetiştirmek, yaşanabilir bir çevre bırakmak için dış cephe temizliğine önem vermemiz gerekir. Yağmur suları, rüzgar ve çevresel etkenlerle gelen toz, toprak ve çamurların yanı sıra kimyasal atıklar dış cepheleri kirletip derin izler bırakır. Uygun teknik ve yöntemle yapılmayan dış cephe temizliğinde bu lekeler kalıcı hale gelir. Binanıza çirkin bir görünüm kazandırır. Binanızı satarken alıcının gözünde binanızın değeri düşer. Aynı şekilde ev kiralamak için evinize gelen kiracılar evinizi bu çirkin görüntüden dolayı kiralamak istemeyecektir.

Dış cephe temizliği konusunda uzman olan ekibimiz binanızın dış cephe temizliği için yapılması gereken tüm işlemleri yaparak binanızın sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Ücretsiz Teklif Al

Dış cephe temizlik hizmeti gören yapılar ile görmeyen yapılar arasında ciddi farklar vardır. Dış cephesi periyodik olarak temizlenen binalar her zaman uzun ömürlü olmuştur. Dış cephe temizliği yapılmamış, ya da amatör bir ekip tarafından yapılan binalarda yapı malzemelerinin büyük hasar gördüğü ortaya çıkmıştır.  Dış cephe yüzeyiniz ne olursa olsun yüzeye uygun temizlik ürünleri ile firmamız her zaman size kusursuz dış cephe temizliği sunmaktadır. Her yüzey için farklı malzeme ve çalışma tekniği uyguluyoruz.

 

Dış cephe temizliği yapan firma elamanlarımız son derece profesyonel bir şekilde çalışan işinin ehli kimselerdir. Gerekli eğitimi almış ve iş yapmaya hazır hale gelmiş kimselerdir. Dış cephe temizlik işini ilk defa yapmıyoruz. Binlerce binanın, plazanın dış cephe temizliğini yaptık. Halen yapmaya da devam ediyoruz. Bu yüzden dış cephe temizliğinin nasıl yapıldığı konusunda bilgi sahibiyiz. Bilgimizi ve tecrübemizi dış cephenizi güzelleştirmek için harcıyoruz.

 

Dış cephe temizliğinde çalışacak olan ekibin alanında uzman olması ve sertifikalı olması gerekir. Aksi taktirde olası bir kaza durumlarında başınız belaya girebilir. Dış cephe temizliği her zaman tehlikeli işlerdir. Temizlik yaparken binlerce insan düşüp hayatını kaybetmektedir. Dış cephe işini yapacak olan kişinin güvenlik önlemleri konusunda uzman olması gerekir. Bu alanda eğitim almış olması gerekir. Normal bir ev temizliği için sertifika çok önem taşımayabilir fakat dış cephe ve cam temizliği gibi riskli işlerde ekibin sertifikalı olması, eğitimli olması gerekir.  Temizlik firmamızda dış cephe temizlik hizmeti veren ekibimiz bu alanda eğitimli ve sertifikalıdır.

 

Dış cephe temizliğinde asansörlü sistem, vinçli sistem ve dağcı sistemler kullanılır. Bu sistemler temizliği daha kolay hale getirmek için firmalar tarafından kullanılmaktadır. Bu sistemler iş gücü kaybını önler, temizliğin kısa sürede yapılmasını sağlar. Aynı zamanda temizlik yapan kişinin can güvenliğini korur. Teleskopik sırık son günlerde dış cephe temizliğinde kullanılmaya başlandı. Su motoru sayesinde minerallerinden arındırılmış su ile temizlediği yerde leke bırakmayan bu sistemin maliyeti oldukça düşüktür.  Tek bir temizlik personeli ile çalışılabilen ve yüzeyin her yerine kolayca ulaşabilen bu cihaz özellikle cam yüzeylerin temizlenmesinde kullanılır. Yirmi metrenin üzerindeki yerler için asansör ve vinçli sistemler kullanılır. Hangi sistem kullanılırsa kullanılsın dış cephe temizliği büyük riskler taşır. Bu yüzden bu işi yapan firmanın sağlam ve güvenilir olması gerekir. Firma olarak yıllardır binlerce apartmanın, gökdelenin ve plazanın dış temizlik işini kusursuz bir şekilde yaptık. Kusuruz bir temizlik hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçin. Binalarınızın dış cephesini tertemiz yapalım.

Ücretsiz Teklif Al


Bilgileri eksiksiz gönderin, size hizmet bedelini gönderelim.

Abone OL
Bültene abone olarak güncel fırsatlardan yararlanabilirsiniz!
Güncel Yazılarımız