Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği

Temizlik gruplarının içerisinde dış cephe temizliği, belki de en çok uzmanlık ve iş güvenliği gerektiren temizlik çeşididir. Bu temizliğin en doğru ve kaliteli şekilde yapılması gerekir. Zira doğru yapılmayan dış cephe temizliği fayda yerine zarar sağlamaktan başka bir işe yaramaz. Her yapının dış yüzeyi ve camları farklı olduğu için bu farklılıklar göz önünde tutularak işlem yapılmalıdır.

Bağcı Grup bünyesinde kullanılan temizlik maddeleri bu farklı cam ve yüzeylere göre sınıflandırılmıştır. İşinde profesyonel çalışanlarımız da her yüzeyin yapısına göre bu malzemeleri kullanmaktadır. Cephelerinize asla zarar vermeyen ve belgelendirilmiş temizlik ürünleri kullanan Bağcı Grup temizlik işlemini bilinçli ve uzman bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Dış Cephe Temizliği İçin Aradığınız Kalite

Dış cephe temizliği hem koruma hem de estetik görünüm açısından çok önemlidir. Firmamız bu işlem için profesyonel ekip arkadaşlarına sahip olmakla beraber, onların iş güvenliği ve sağlığını da her noktada düşünmektedir. Personellerimiz sigortalı olarak çalışmakta olup, temizlik yaparken gerekli kişisel koruyucu donanımlarını da eksiksiz olarak sağlamaktadırlar. Çok yüksek ve tehlikeli binalar söz konusu olabileceği için gerekli güvenlik tedbirlerinin alınması çok önemlidir. İş sağlığı ve güvenliği bilincini her daim en üst noktada taşıyan firmamız bu sayede de siz değerli müşterilerini ve çalışanlarını mağdur etmez.

Bunun yanında firmamız bina nasıl olursa olsun her gereken durumda vinç kullanmaktadır. Ya da binanıza uygun ve gerekli ise merdiven, asansör hizmeti, asma sepet yardımı, örümcek ya da teleskopik uzatma çözümleri sunar. Binanızın fiziksel yapısı ve yüksekliği gibi tüm koşullar incelenerek en uygun plan hazırlanır ve işin ehli kişiler tarafından uygulanır.

Dış Cephe Temizliği için Güvenilir Adres

Camlar dış cephe temizliği içerisinde önemli bir yere sahiptir. Bazen çok zor kirlenmelere ya da çıkması çok zor olan, yapışmış maddelere maruz kalabilirler. Firmamız bu noktada da en profesyonel hizmeti sunarak hem sağlığınızı korur hem de estetik görünümün asla bozuk kalmasına sebebiyet vermez. Ayrıca temizlik malzemelerinde bulunan özellikler, temizlik sonrası da camlarınıza uzun zaman toz yapışmasını engeller.

Tüm bu kaliteli ve güvenilir hizmete sahip olmanız için yapmanız gereken bizimle iletişime geçmenizdir. Profesyonel çalışanları, kimyasal maddeleri doğru ve güvenilir kullanması, teknolojiyi her alanda kullanması ve hizmetini garantili olarak sunması özellikleri ile dış cephe temizliği denilince akla firmamızın gelmesi kaçınılmazdır. Müşteri memnuniyetini temel almamız ve sahip olduğumuz donanımlarımız sayesinde sektörümüzde öncü olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.