Whatapps
0555 732 87 00

Profesyonel Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

Ofis temizliği işverenler için ciddi anlamda bir sorun teşkil etmektedir. Bağcı Grup Temizlik Şirketi olarak 18 yıldır ofis temizliğinde özenli ve dikkatli çalışmalarımız devam etmektedir.

Kurulduğumuz günden bu güne, her zaman müşterilerimizin daha temiz ve daha sağlıklı ortamlarda yaşamalarını ve iş yapmalarını sağlamak için çalışıyoruz. Dünya standartlarında sunduğumuz hizmetlerimiz yanı sıra konusunda uzman personelimiz ve hizmete özel donanımlarımız ile her zaman en iyiyi sunmak için yanınızdayız.

Firmamız Avrupa ve Anadolu yakası ofis temizliği konusunda 20 yıldan fazla, deneyime sahiptir. Her türlü temizlik ihtiyaçlarınızda dürüst, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışır.

Profesyonel ofis temizliği hizmetlerimiz, müşterilerimiz için güvenli ve sağlıklı bir ortamın oluşmasında yardımcı olur. Firmamız ofis temizliği şişli bölgesi gibi yoğun yerleşim alanlarında bile her zaman hazır ve hızlı hizmetleri ile yanınızdadır.

Ücretsiz Teklif Al

Ofis Temizliği

İşyerleri uzun süre geçirdiğimiz yerlerdir. İyi bir çalışma ortamı için, ofislerin düzenli, temiz ve toplu olması da önemlidir. Firmamız ofis temizliği konusunda en yüksek kalite standartlarında hizmet verir. Konusunda deneyimli personelimiz en iyi şekilde ofisiniz temizlerken, eşyalarınızın güvenliği içinde de önlemler alır. Gerektiğinde gündüz ya da akşam ofis temizliği verme konusunda ihtiyaçlarınızı her zaman karşılarız.Karmaşık veya kalabalık ofislerinizde dahi, ofis temizliği nasıl yapılır diye sizi endişelendirmeden güvenilir temizlik hizmetleri sunarız. İster günlük ofis temizliği ister aylık temizlik talepleriniz olsun her an, en kaliteli hizmetler ile yanınızdayız.

Periyodik Ofis Temizliği Hizmetleri

Temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşamak herkesin hakkıdır. Bu amaçla firmamız okullardan kamu binalarına, hastane veya sağlık ocaklarından alışveriş merkezlerine, spor salonlarından havuzlara, camilerden kreşlere, villa ve apartman temizliği hizmetlerine kadar çok geniş alanlarda hizmetler sunar. Periyodik temizlik ihtiyaçlarınızda Anadolu ya da Avrupa yakası ofis temizliği fark etmeksizin her yere hizmetlerimiz bulunur.Profesyonel ofis temizliği konusunda geçmişten gelen deneyimlerimizle, size her zaman en uygun ofis temizliği fiyatları ile hizmet sunarız. İşletmenizin veya sizin ihtiyaçlarına uygun, özel temizlik programları oluşturmak için yanınızdayız.

İç ve Dış Cephe Cam Temizliği

Ofis temizliği sırasında istenilirse cam silme hizmeti de vermekteyiz. Ancak bunun için camın yapısının uygun olması gerekmektedir. Camın yapısının uygun olmadı durumda da, vinç yardımı ile dış cephe cam temizliği hizmetleri sunarız. Periyodik olarak da alabileceğiniz dış cephe cam temizliğini, konusunda uzman ve yüksekte çalışma konusunda sertifikalı teknik personelimiz yapar. Tüm süreçlerimizde işçi sağlığı ve güvenliği kurallarını en önde tutarız. Tüm dış cephe cam ve metal yüzeylerine, gerekli donanım ve özel temizlik maddeleri kullanırız. Cam veya ofis temizliği İstanbul ilinin her yerine hizmetlerimiz bulunur.

Endüstriyel Tesis Temizliği

Endüstriyel temizlikler en çok dikkat edilmesi gereken hizmet grupları arasındadır. Çünkü iş süreçlerinin aksamaması ancak ortamın çalışmaya uygun hale gelmesi konusunda dikkat edilmesi gerekir. Hijyenin ve temizliğin ön planda olduğu özellikle gıda sektöründe profesyonel fabrika ve ofis temizliği şirketleri arasında lider konumdayız. Uygun donanım ve temizlik maddeleri ile gizliliğin ön planda tutulduğu hizmetlerimizde, hızlı ve sorunsuz iş süreçleri ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz. Endüstriyel alanda birçok temizlik sorununun üstesinden gelerek, üretim ve iş süreçlerinizin aksamdan ilerlemesine imkân sunuyoruz.

Ofis Halı Yıkama Hizmetleri

Halı yıkama hizmetlerimiz, konusunda uzman ekiplerimiz tarafından uygun teknolojik donanımlar ile dikkati ve itinalı şekilde yapılır. Halılarınıza zarar vermeden en hesaplı ve temizli yıkama hizmeti sağlanır. Uygun fiyatlarımız ile bütçenizi sarmadan sağlıklı ortamlarda çalışma ve yaşama imkânı bulursunuz. Halılarınızı ister yerinde ister teslim alarak en iyi kalitede temizleyerek teslim ediyoruz. İşlerinizin aksamaması için akşam ofis temizliği sırasında bile bu hizmetimizi talep ederek, zamandan tasarruf sağlamanıza olanak veriyoruz.

Koltuk Yıkama Hizmetleri

Evlerinizde veya ofislerinizde kullanılan koltuk veya sandalyeler zamanlar kirlenerek, parazit ve mikrop barındırmaya başlar. Firmamız en kaliteli araçlar ile sunduğu koltuk yıkama hizmeti ile sağlıklı ortamlarda bulunmanıza yardımcı olur. Gerektiğinde günlük ofis temizliği sırasında tercih edebileceğiniz bu hizmetimizi, gerektiğinde de ayrı olarak talep edebilirsiniz. Son teknoloji ile sunulan kaliteli hizmetlerimiz için bizi arayabilirsiniz.

Sert Zemin Temizliği

Sert zeminler kullanıldıkça eski parlaklığını yitirirler. Bir zaman sonra mat ve kirli bir görünüm ortaya çıkar. Firmamız, sert zeminlerin temizlenmesi ve gerektiğinde cilalanması konusunda da kaliteli hizmetleri ile yanınızdadır. Firmamız, ofis temizliği İstanbul ili ve çevresinde her zaman size bir telefon kadar yakındır.

Firmamız, Avrupa yakasından Anadolu yakası ofis temizliği hizmetlerine kadar %100 memnuniyetiniz için çalışmaktadır. En zor veya en karmaşık temizlik ihtiyaçlarınızda ya da bu ofis temizliği nasıl yapılır diye düşündüğünüz durumlarda dahi size her zaman kaliteli ve sağlıklı temizlik sunar.

Tüm hizmetlerimiz olsun ya da ofis temizliği fiyatları olsun her zaman bütçe dostu fiyatlar ile yanınızdayız. Aradığınız her zaman, profesyonel kadromuz ile ihtiyacınız olan hizmetlerimizi rahatlıkla alabilirsiniz. Ofis temizliği şişli gibi yoğun olan bölgelerde bile her zaman ulaşılabilir durumdayız.

Çevre dostu malzemelerimiz ile çalışanlarınızı güvende ve sağlıklı tutmak için çalışıyoruz. Firmamız bir temizlikten beklentilerinizi kat be kat karşılayacak kaliteli hizmetler ile her zaman yanınızda olmak için sürekli kendini geliştirmektedir.

Müşteri Yorumları
Bireysel ve Kurumsal
Mutlu Müşteriler
Ücretsiz Teklif Al


Bilgileri eksiksiz gönderin, size hizmet bedelini gönderelim.

 • Rezervasyon yaptığımda temizlikçi kesin gelir mi ?

  Yönlendirmeler sistemimiz dahilinde kontrol altında olup herhangi bir olumsuzlukta yedek eleman yönlendirmesi yapılmakta olup en kötü senaryo için ise; kartınızdan çekilen tutar var ise iade edilir.

 • Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

  Sitemiz üzerinden oluşturulan güvenli ödeme alt yapısı kredi kartınız ya da havale yöntemi ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

 • Ekstra İşler İçin Ücret Talep Ediliyor Mu?

  Belirtilen işler dışında ekstra hizmet taleplerinizi ek herhangi bir ücret ödemeden yaptırabilirsiniz.

 • Temizlikten memnun kalmazsam ne olacak?

  Verilen temizlik hizmetinden memnun kalmayan müşterilerimize, profesyonel hizmet ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz öncelik gereği temizlik yapılan tarihi takip eden 3 gün içerisinde telafi amaçlı indirimli temizlik hizmeti veriyoruz.

 • Hangi Günler Hizmet Veriyorsunuz?

  Haftanın 7 günü profesyonel temizlik hizmeti veriyoruz.

 • Akşam Ofis Temizliği Yapıyormusunuz?

  Evet istek doğrultusunda akşamda ofis temizliği hizmetimiz mevcuttur.

Abone OL
Bültene abone olarak güncel fırsatlardan yararlanabilirsiniz!
Güncel Yazılarımız